Ne olsun isterdiniz Forumumuzda?

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 21 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır.

1. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

VIP ALbay rütbesi var bence onurlu üye rütbesinden cok daha iyi vede VIP ALbay rütbesi ve her hangi bir sinirlama yok hak edene veriyoruz:)

BURAYA TIKLA ve herhangibir konuya mesaj yaz rep puanini görceksin
    :)

ne yazdin bilmiyorum YILDIZ seklinde oldugundan anlasilmadi

istedigin bölümü tiyatro,sinema bölümünde paylasimlar yapabilirsin:)
    1 Ocak 2010
  2. Örnek sayfa olmasın aşşaya doğru tüm kullanıcıların yazıları görünsün
    :D bilmem düzgün anlata bildimmi :):=)
    1 Ocak 2010
  3. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

konu actikdan sonrami?
    2 Ocak 2010
  4. benimde düsündüğüm gibi anlatamamısım
    mesela sen şuan bu yazımı okumak için 2 inci sayfaya gectin o olmasın demek istiyorum
    ^^
    2 Ocak 2010
  5. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

bumu istedigin :) bunun ne gibi getirisi olabilir 2 ci sayfaya gecme zahmetinden kurtulmak icinmi sadece ?
    3 Ocak 2010
  6. tema değişsin. istiyorum :).......:D
    3 Ocak 2010
  7. Evet :) bence önemli birsey:D
    3 Ocak 2010
  8. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

vbulten yeni sürümü geldiginde tema degisecek simdilik bu temayi kullanacagiz:)
    3 Ocak 2010
  9. Şehitler, Gaziler ve Askerlerimiz hakkında birbölüm açsak
    3 Ocak 2010
  10. slm;
    engelli kardeşlerimizle ilgili bir bölüm oluşturulsa bu konudaki yasalar haklar yenilikler etkinlikler paylaşılabilir çeşitli engelli kardeşlerimizin veya ailelerin ulaşabileceği güncel güvenilir rehabilitasyon merkezlerinin adres tel elektronik posta adresleri verilebilir
    iş alanları emeklilik hakları vs...yine bu kardeşlerimiz sorunlarını paylaşabilsinler özel hikayelerini paylaşabilsinler bu konuyl ilgili yapılacabilecek neler olabilirse doktorlarımızda vardır eminim forumumuzda
    güzel bir amaca hizmet ederiz diye düşündüm...sevgi ve dua ile..
    4 Ocak 2010
  11. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

güzel düsünmüssün olabilir yanliz sorun asagiya yaziyorum

evet yani Katagoriyi acmak sorun degil önemli olan oraya ilgi göstermek ilgili konular acmak bunlar yapilmadigi zaman o bölümler ilgisiz kaliyor malesef
    4 Ocak 2010
  12. Ben elimden geleni yapacagım bundan emin olabilirsin hatta forumda bu konuya destek verecek arkadaşlar mevcut
    4 Ocak 2010
  13. O zaman bu odalarla ilgili oylama yapsak forumda?? fikir olarak nasıl olur çok doğru söylüyorsun konuya vakıf kimse olmadıktan ve bilgilendirme yapılmadıktan sonra hiç bir anlamı yok...
    4 Ocak 2010
  14. Bence eski tema olsun çünkü onda tecrübe puanımız,rep puanımız falan gözüküyordu bence o tema olsun...Çok sevdim onu.
    4 Ocak 2010
  15. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

elinden geleni yapacagina hic ku$kum yok senin gibi 3 yada 4 arkadas eyer biz o bölümle ilgileniriz o bölüme ilgili konular acariz derseniz acilabilir

dedigim gibi eyer beraberce bizler yapariz sorun degil orayla ilgilenir konular acariz diyorsaniz katagoriyi acilabilir

dedigim gibi yeni vbulten ciktiginda temada degisecek eyer rep puanini görmek istiyorsan bunun icin genel kültür kategorisine gir orda her hangibir konuya mesaj yazdiginda görünecektir:)
    4 Ocak 2010
  16. 1133 repim varmıs wott :D
    4 Ocak 2010
  17. tamam olabilir bu konuda elimden geleni yapacagım
    4 Ocak 2010
  18. Vb 4 e geçelim :hehehe:
    Fiyatı biliyorum ama geçersek iyi olur...
    7 Ocak 2010
  19. Nöbetçi üye olsun o gün nöbetçi olan forumda gördüqü yanlış konuları vb şeyleri moderatöre bildirsin
    7 Ocak 2010
  20. "Chatbox"sumuz Olsun isterdim.
    7 Ocak 2010
soru sor

Ne olsun isterdiniz Forumumuzda?