Ne olsun isterdiniz Forumumuzda?

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 21 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır.

1. katılıyorummmmmmmmm

birde bu oyunlar bölümünde yazılan mesajlarda post artırsın zamanında post kasan kasmış biz kasamıorz:agla: zaten yasaklanmasıda saçma bence sonucta orasıda bir bölüm
    26 Aralık 2009
  2. Sağ alttaki Sorun cevaplayalım kısmı kapatılabilirmi.
    En azından belli mesajı geçmiş üyeler için bile olabilir..
    26 Aralık 2009
  3. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

bu isteginizi Nick Adminimize iletecegim ve size bu konuda bilgilendirme yapacagim:)

önemli olan mesaj sayi degil bence sirf rütbem arttsin diye mesajlara tsk ederim diye yazi yazmakta dogru degil burdaki bütün arkadaslara söylüyorum bu sekil netde vakit kaybedeceginize neden faydali konular acip yararli olmaya calismiyoruz?
    bazi üyelerimiz mesajlariyla albay rütbesine gelmistir ama konularina baktiginda elle sayilir konular bu sekil albay rütbesi almissin ama bence bos arkadaslar 10 tane 100 tane bilemedin 1000 tane konum olsun ama arkadaslarima faydali olsun rütbe zaten gelir senin merak etme adminlerimizin her zaman dedigi bir sözü söylemek istiyorum emek veren arkadasimizin emegi hic bir zaman karsiliksiz kalmaz

(sorun cevaplayalim aslinda cok güzel düsünülmüs) ama buna SINIR koyarsak o zaman bu bölümün bir anlami kalmaz amac burda üyelerimize yardim etmek yardimlasmak:)
    27 Aralık 2009
  4. Biliyorum öyle olduğunuda sürekli benimle geliyor sinir kapmaya başladım :hehehe:. Grafiği engelliyecem yakında gözükmesin gözüme :D.
    27 Aralık 2009
  5. Bir kura seçip her ay çıkan kişiye sorular sormak
    27 Aralık 2009
  6. Haftanın kurbanı var zaten ama böyle rastgele kurayla secilse cok güzel olur, her ayda fazla ama her hafta güzel bence
    27 Aralık 2009
  7. aklıma gelmiyor ama birkaç değişiklik olsa mesela eski tema bence daha iyi uyar...
    28 Aralık 2009
  8. her konu basına 20rep :D
    28 Aralık 2009
  9. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

tabiki yapabilirsiniz hatta bunu o bölümün moderatörü yapabilir söylerseniz o düzenler kura ile:)

dedigim gibi o bölümün moderatörü yapabilir ayrintili sekilde anlatabilir isteginizi 4411 adli moderatöre bildiriniz:)

zate eski temayi kullaniyoruz:)

sen bol keseden harciyorsun bakiyorum da o zaman hic bir zevki kalmazki :)
    28 Aralık 2009
  10. Bence konuyu açtığımız için bize +rep verin.
    Çünkü konu açılınca foruma katkıda bulunmuş oluyoruz
    28 Aralık 2009
  11. hatim indirelim
    29 Aralık 2009
  12. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

zaten sen konu actiginda tecrübe puanin yükseliyor zaten önemli olan tecrübe puani cünkü senin tecrübe puanin ne kadar yüksek olursa o kadar fazla rep veriyorsun ve bu konu acarak,,aktiflifigin fazla olursa sistem sana otamatik tecrübe puanini yükseltiyor.:)

telif hakki olmadikca tabiki paylasim vede indirme olabilir,yani payla$acagin konu ba$ka bir sitede parali ise bu telif hakki var demektir bunu paylasmamiz telif haklari ihlali oluyor buda yasaktir
    29 Aralık 2009
  13. forumumuz genellikle öğrenci ağırlıklı bir öğretmenlerodası köşesi olsa forumumuzda bulunan öğretmen arkadaşlarımız öğrencilere yardımcı olurken derslerle ilgili aynı zamandada
    kitap çeşitli kırtasiye vs yardıma muhtaç okullarımızla ilgili bilgi verseler kampanyalara katılsak karınca kararınca...
    artı bir çeşit rehberlik yardımı verseler gençlerimize gerek aile içi sorunları okul öğretmen idare ilgili sorunları gerekse sosyal hayatta karşılaştıkları sorunları burada paylaşabilseler çok yararlı olabilir diye düşünüyorum...güzel paylaşım için ayrıca tşkr:tamam:
    29 Aralık 2009
  14. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

http://www.webhatti.com/ogretmenler-odasi/ burasi ögretmenler odasi :)

konu zaten calismalarimiz arasinda bununla ilgili projelerimiz var ama yinede böyle düsüncelere sahib arkadaslarimiz oldgunu görmek bizleri mutlu ediyor:)
    29 Aralık 2009
  15. süper... çok memnun oldum harikasınız:tamam:
    29 Aralık 2009
  16. 200 mesaj gerektiren onurlu üye rütbesini açsanız
    31 Aralık 2009
  17. 200 cok az deilmi la:D
    31 Aralık 2009
  18. Bilgilendirme istemiyorum ben anlatamadım galiba ben rep geri getirilsin istiyorum!
    31 Aralık 2009
  19. 1 ****** bölümü olsun isterdim:):hehehe:
    1 Ocak 2010
  20. Prison Break Bölümü mesela yabancı diziler başlığı altında
    1 Ocak 2010
soru sor

Ne olsun isterdiniz Forumumuzda?