Ne olsun isterdiniz Forumumuzda?

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 21 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Ne olsun isterdiniz Forumumuzda? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Merhaba Sevgili Üyelerimiz

Evet konunun adindan da belli olduğu gibi Neler olmasini isterdiniz forumda, şuda olsaydi cok güzel olurdu dediğiniz şelyeri bizlerle paylasin
    bütün üyelerimizden bu konuda fikir ve düsüncelerini bekliyorum isteklerinizi yönetim olarak değerlendirilecektir...
    21 Aralık 2009
  2. Ne olsun isterdiniz Forumumuzda? Cevapları

3. Üyelere istediği zaman nick değişimi şansıXD
    22 Aralık 2009
  4. evet katiliyorum arkadasa,nick degistirilseydi iyi olurdu...
    23 Aralık 2009
  5. dövüş sanatları bölümü açarmısınız.
    23 Aralık 2009
  6. belgeseller bölümü açılsın bence...

birde dini köşede meal yarışması olsun...hem kardeşlerm bilgilenirler hemde zevkli olur hatta o bölüme beni koyun :):) ben sorarım soruları bana atarlar cvbları puanlarını açıklarıs böylece kardeşlerim cevaplara internetten dahi bakmış olsa kuranın mealindeki ayetler mutlaka kafalarında kalır ve faydalı olur diye düşünüyorum..:tamam:

birde dini sözlük bölümü açılırsa din bölümünün altında iyi olur kardeşlerim bilmediği kavramları öğrenirler...
    23 Aralık 2009
  7. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

evet arkadaslar üyeler istedigi zaman olsa biz nasil takip edecegiz kimin ne yaptigini?:)

ama $unu yapiyoruz adminlerimiz belirli zaman belirleyip o süre zarfinda yeni nickler alabiliyorsunuz ve böyle bir $ey oldugunda zaten duyuru yapiyoruz mesala bende degistirmek istiyorum oldugu zaman hep beraber degistiririz:)
    23 Aralık 2009
  8. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

güzel dü$ünmüssün abisi bununla ilgili tam olarak neler yapabilirz bize hazirliklarini yap ona göre adminler degerlendirme yaparlar ve dedigin katagori acilir:)
    23 Aralık 2009
  9. tamam abim hazırlıkta sorun yok meal yarışması düzenlices meal soruları elimde var ben başka dini bir forumda yöneticiyim o nedenle dini bölüme daha çok fikrim oluyor doğal olarak :):)

ben word halinde hazırlarım yöneticilerimiz düşünsünler saolasınız ayrıca böyle bir konunun açılmış olmasıda bu forumun ne kadar düzgün bir sistemle işlediğinin göstergesidir...allah razı olsun...:tamam:
    23 Aralık 2009
  10. inşallah...
    23 Aralık 2009
  11. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

$u an icin oyunlar bölümünde bu tür paylasimlar yapiliyor istersen sende faydali olabilcegin seyler varsa paylasabilirsin bizlerle, tskler Dü$ündügün icin :)
    23 Aralık 2009
  12. Komik fıkralar bölümünde, +18 fıkralar ve Ahiret-Cennet-Cehennemle dalga geçilen fıkraların paylaşılmasının yasaklanmasını isterdim...

Profilimin ziyaretçiler tarafından görünmemesini isterdim. (taktım ben bu konuya)

Ben şu an olan ve olmasını istemediğim şeyleri yazdım. Bir düşüneyim şu bölüm de olsun diye yazacağım kısmetse...
    24 Aralık 2009
  13. İtiraflar bölümü olsa güzel olur :)
    24 Aralık 2009
  14. sadece VIP Üyelere özel bir yer açılsa nasıl olur Diye Düşünüyorum..Aynı Mod Moderatörlerin Kategorisi Gibi
    24 Aralık 2009
  15. abi seni bu sitede admin olarak görürüz ins:tamam::tamam:
    24 Aralık 2009
  16. Zatem Özer Abi AAdmin Senin Hatrın İçin Admin Olmuş Dostum
    24 Aralık 2009
  17. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

tskler ertan kardesim :)admin olduk sayilir ne olmasini istersin sitede sen düsüncelerini yazarsan iyi olur:)
    24 Aralık 2009
  18. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

evet arkadaslar tskler rütbem yönetim yardimcisi yani admin sayilirim yinede tsk ederim

beni birakin arkadaslar forumda neler olmasini istíyorsunuz onlari söylerseniz daha güzel olur:)
    24 Aralık 2009
  19. Özer abi ben söylemessem olmaz sen admin olmasını süper derecede ilgileniyorsun.
    24 Aralık 2009
  20. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

tskler arkadaslar gercekten tskler ama adminlerimiz zaten gereginden fazla ilgileniyorlar hes seyle,, ben rütbemden cok memnunum arkadaslar

bu arada senin istedigin bölüm özel Ya$ama giriyor sanirim olmaz o yüzden:)
    24 Aralık 2009
  21. Avatarımızın altında rep imizde olsun istiyoruz . bkz: Wh hakkında >istek ve şikayet> Rep imizde görünsün.

(Bence bu tecrübe puanı forumu karıştıracak.Ama neyse) :ban:
    25 Aralık 2009
soru sor

Ne olsun isterdiniz Forumumuzda?