Nani'den terör yorumu

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Nani'den terör yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Luis Nani, İstanbul Maltepe'de bulunan Altayçeşme İlkokulu'nun Kütüphane ve Akıl Oyunları sınıfının açılışını gerçekleştirdi.

  Okula gelerek öğrenciler ile bir araya gelen Nani, bol bol imza dağıttı. Daha sonra öğrencilerin tezahüratlarıyla karşılaşan Portekizli yıldız, çocuklarla vakit geçirdi.

  KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPTI

  Ardından, okul müdürü, öğretmenler ve veliler eşliğinde, Nani tarafından açılış kurdelesi kesildi. Başarılı futbolcu, açılışını yaptığı sınıfta özel ilgi bekleyen öğrencilerle uzun uzun ilgilendi.

  Açılışın ardından DHA'ya özel açıklamalarda bulunan Nani, “Arkadaşımın oğlu bu okulda okuyor. Biz de çocuklarla bir araya gelmek için buraya geldik. Burada kütüphane açılışı yapıyoruz. Bu açılışı bana yaptıracakları için çok mutluyum" dedi.

  ÖZEL İLGİ BEKLEYEN ÇOCUKLARLA UZUN UZUN İLGİLENDİ

  Özel ilgi bekleyen otistik çocuklarla uzun uzun ilgilenen Luis Nani, o çocukların kendisi için çok farklı bir yere sahip olduğunu belirterek, “Onlara bakışım çok daha farklı. Onlar insanın kalbine daha başka bakıyor. Onları mutlu görmek bana daha fazla mutluluk veriyor. Tabii ki üzülüyorum ama, onlar için bir değişiklik olmuştur umarım" ifadelerini kullandı.

  ANKARA'DAKİ PATLAMADA ÖLENLERE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

  Yıldız futbolcu gündemde bulunan terör olaylarına ilişkin de yorum yaptı. Nani, Ankara'da dün akşam meydana gelen patlamayla ilgili ise şunları söyledi:

  “Tabii ki öncelikle dünkü olay için çok üzgünüm. Herkese başsağlığı, ailelere sabır diliyorum. Tabii ki insanlar televizyondaki haberler gelince üzülüyor. İnsanların içine korku da giriyor. Bu sorun sadece burada değil, bir dünya sorunudur. Biz de dışarıda gezerken 'Acaba bir şey olabilir mi?' diye düşünüyoruz. Sonuçta güzel bir ülke. Polislerimiz olsun, şehrimiz olsun, hepsi güvence altında tutmaya çalışıyor bizi."

  ÇOCUK ESİRGEME KURUMU YURDUNDAKİ ÖĞRENCİLERE EŞOFMAN HEDİYE ETTİ

  Açıklamaların ardından hayranlarıyla fotoğraf çektiren Nani'ye okul yönetimi tarafından çiçek takdim edildi.

  Buradan ayrılan Luis Nani, Anadolu Yakası'nda bulunan Çocuk Esirgeme Kurumu'na ait bir yurdu ziyaret etti. Sarı-lacivertli futbolcu, burada ailesi olmayan 47 çocuğa Fenerbahçe eşofmanı hediye etti.
  14 Mart 2016
  #1
 2. Nani'den terör yorumu Cevapları

soru sor

Nani'den terör yorumu