Nakliye Deneyimleri

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, dilaradilemma89 üyesi tarafından 5 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Nakliye Deneyimleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Herkese merhabalar,

Uzun süredir yurt dışı ve yurt içi beyaz eşya ticareti yapıyoruz. İyi bir nakliye firması bulmak biraz zamanımızı aldı. Konuyla ilgili detaylı konuşmalar bulamadığımdan kendim de birkaç bilgi paylaşmak istiyorum. Özellikle Rusya nakliye ve konusunda paylaşılan bilgiler çok azdı. O yüzden bu iki ülkeye ağırlık veriyorum. Umarım sizlerin de işine yarar arkadaşlar.

İran Güneybatı Asya’da bulunmaktadır. İran, dünya ekonomisine sağlamış olduğu geniş petrol ve doğal gaz kaynakları nedeni ile önemli bir konuma sahiptir. Lojistik anlamda müşterilerine her zaman işlevsel çözümler sunmakta olan İran Nakliye Firmaları taşıma talebini en kısa zamanda ve en az maliyetle ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi yönümden başarılı hizmetler sağlamaktır. İran ve diğer ülkelere uluslar arası lojistik hizmeti veren bu firmalar Nakliye sırasında meydana gelecek kaza ya da olumsuz bir durum karşısında mallarınızın zarara uğrayabileceği de hesaba sayarak sigortalı nakliye yapmaktadır. İstanbul Nakliyeciler Sitesisizlerebu firmalar ile ilgilitüm lojistik adımlarda izlemeniz gereken lojistik adımlarda çözüm ortağınız olarak gelişmiş bir anlayışıyla bu firmalardan hizmet almanıza olanak sağlıyor. ile ilgili de bir iki şey paylaşmak isterim, sizler de yorumlarınızı eklerseniz çok sevinirim.
    Uluslararası taşımacılıkta, eşyalarınızın dayanıklı ve kaliteli materyal ile cinsine ve miktarına göre uygun biçimde paketlenmesi, konteynır içinde iyi konumlandırılması, gümrük giriş-çıkış noktalarında ilgili işlemlerin sorunsuzca halledilmesi gerekir. Benim de bu konudaki görüşlerim bu yöndedir. Sonuçta taşınan her bir mal ticari açıdan önem taşımaktadır.
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Haziran 2017
    5 Haziran 2017
  2. Nakliye Deneyimleri Cevapları

soru sor

Nakliye Deneyimleri