Mybb mi yoksa Vbullettin mi?

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Mybb mi yoksa Vbullettin mi? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Mybb’yi Değerlendirelim;
  Mybb Scripti Geliştirilmeye Açık Ve Ücretsiz Bir Yazılım Olduğu İçin Vbulletin’den Bir Adım Öndedir. Ayrıca Mybb Vbulettin’e Göre Daha Az Kaynak Tüketen Bir Scripttir. Vbulettin Host’a Daha Fazla Yüklenmektedir. Ancak Tasarım Tema Olanakları, Moderate İşlemleri, Görsel Zenginlik Bakımından Vbulettin den Geridedir. Mybb Görsel Bakımdan Basit Olarak Karşılanmaktadır. Bütün Büyük ve Ciddi Forumlar Vbulettin Scriptini Kullanır.

  Vbulletin’i Değerlendirelim

  Vbulettin Düzen Açısından Mybb’den Çok Daha İyidir. Mybb Kullanıcılarıda Bu Düzene Hasret Kalmış ki Ortaya Vbulletin Tipi Mybb Temaları Çıkmış. Görsellik Açısından Çok Zengin Olan Vbullettin’in Tema Sıkıntısı da Yoktur. Eğer Gerçekten Ciddi Ve Büyük Bir Forum İnşa Etmeyi Düşünüyorsanız Mybb’yi Bir Kenara Bırakıp Vbulletin Kullanın Ancak Tamda Bu Aşamada Karşınıza Bir Sorun Çıkıyor. “Lisans” Vbullettin Mybb Gibi Ücretsiz Bir Script Değildir Dolasıyla Lisans Satın Almanıza Gerekmektedir. Ancak Vbullettin Lisansları 500 Lira Gibi Uçuk Bir Fiyata Satılmaktadır. Üstüne Üstelik Eğer Vbulletinizi Güncellemek İsteseniz Satın Almış Kadar Bir Ücret Ödemeniz Gerekiyor.

  Sonuç

  Cracklanmış, Warez, Null Vbulletin Kullanmanızı KESİNLİKLE Tavsiye Etmiyoruz. Ya Lisans Satın Alacaksanız Yada Mybb Kullanacaksınız Buda Vbulletin’in Kötü Tarafı. Eğer Lisans Ücretini Gözden Çıkarırsanız Vbulletin Kullanmanızı Tavsiye Ediyoruz.
  13 Temmuz 2017
  #1
 2. Mybb mi yoksa Vbullettin mi? Cevapları

 3. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2.com
  26 Ekim 2019
  #2
 4. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
  31 Ekim 2019
  #3
soru sor

Mybb mi yoksa Vbullettin mi?