Mutluluk gözyaşlarına hakim olamadı iste o görüntüler

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Mutluluk gözyaşlarına hakim olamadı iste o görüntüler hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Bursasporumuz'un şampiyonluğu kazandığı dakikalarda Line TV ekranlarında canlı yayında görev alan spiker gözyaşlarına hakim olamadı.

[​IMG] Bursasporumuz'un 47 yıllık tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Turkcell Süper Lig şampiyonu olması herkesi mutluluk gözyaşlarına boğdu.Gözyaşlarına hakim olamayanlardan biri de şampiyon olduğumuz dakikalarda canlı yayında izleyicilerine bilgi aktaran Line Tv muhabiri oldu.Fenerbahçe'nin berabere kaldığı haberinin yayılmasının ardından kameralar karşısında gözyaşlarına hakim olamayan spiker ;''Sizlerden çok özür diliyorum.Benim tarafsız olmam gerekiyor ama ben tarafsız olamıyorum,gözyaşlarımı tutamıyorum çok özür diliyorum'' diyerek ekran başındaki izleyicilerinden gözyaşları içinde özür diledi.

Mutluluk gözyaşlarına hakim olamadı! on Vimeo
    17 Mayıs 2010
  2. Mutluluk gözyaşlarına hakim olamadı iste o görüntüler Cevapları

3. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süper Lig şampiyonluğunu kazanan Bursaspor'un Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı telefonla arayarak tebrik etti.Kaynakwh: Kaynakwh:

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Gül’ün, Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor’un Kulüp Başkanı Yazıcı ile Teknik Direktör Sağlam’ı telefonla arayarak tebriklerini ilettiği bildirildi. Gül, Yazıcı’ya telgraf göndererek tebriklerini iletmişti.
    30 Mayıs 2010
soru sor