Mp3 Telkinleriyle Bilinçaltınızı Etkileyin

İsimli konu WH 'Ruh Sağlığı' kategorisinde, bilgipaylasimi üyesi tarafından 14 Eylül 2012 tarihinde yazılmıştır. Mp3 Telkinleriyle Bilinçaltınızı Etkileyin hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Beyin programlama teknolojisi nedir?
    Kişinin zihin gelişimini sağlamada veya problemlerini çözmede kendi kendine yardım edebileceği bir zihin programlama ve yönetim aracıdır. Bu yüksek teknolojinin kullanılmasında ki amaç, zihinsel dönüşümü etkili bir biçimde gerçekleştirmek ve böylece hemzihinsel hem de fiziksel problemleri çözümleyebilmektir.
    AlfaFrekans Teknolojide, arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir.Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir.Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.link
    14 Eylül 2012
  2. Mp3 Telkinleriyle Bilinçaltınızı Etkileyin Cevapları

3. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

I-Doser gibi ses dalgaları olsa gerek.I-Doser kullandım.Arada sırada kullanmaktayım.Hiçbir bağımlılığı ve yan etkisi yoktur.Teşekkürler.

14 Eylül 2012
soru sor

Mp3 Telkinleriyle Bilinçaltınızı Etkileyin