Motorola Titanium

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 7 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. Motorola Titanium hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Motorola Titanium Özellikleri - Motorola Titanium Cep Telefonu - Motorola Titanium Telefon Tanıtım - Motorola Titanium Telefonun Fiyatı - Motorola Titanium Teknik Bilgileri - Motorola Titanium Çıkış Tarihi  Motorola dayanıklı cihaz serisinin yeni modeli Motorola Titanium cep telefonunu tanıttı. Zorlu koşullarda çalışan telefonseverler benzer koşullara dayanıklı bir Smartphone cep telefonu isterler. Yeni Motorola Titanium Smartphone cep telefonu dayanıklı ve sağlam malzemeden profesyonel yapısı ve tasarım çizgileri ile ister şantiyede ister ofiste her türlü beklentinize cevap verebiliyor.

  [​IMG]

  Eksiksiz QWERTY fiziksel klavyeye sahip olan yeni Motorola Titanium Smartphone cep telefonunun 3.1 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranı, dokun - konuş fonksiyonu ve 1800 mAh kapasiteli pili bulunuyor. Sağlam ve dayanıklı bir gövde tasarımına sahip olan Motorola Titanium uzun süreli ve zorlu koşullar altındaki kullanımlarda cep telefonu sahiplerinin yanında.

  [​IMG]

  Telefonseverler Motorola Titanium cep telefonu ile yapacakları şeyleri not alıp listeleyebiliyor, ofis ile e-posta üzerinde haberleşebiliyor ve takvim ile ajanda bilgilerini kaydedebiliyorlar. Google Maps'ın yanı sıra Android Market üzerinden binlerce uygulamaya erişim sunan Motorola Titanium smartphone cep telefonunda Direkt Bağlantı, Grup Bağlantı ve Grup Sohbet gibi tek tuşla kontakt kurmaya yarayan çeşitli diğer uygulamalar da bulunuyor.

  [​IMG]

  Motorola Titanium Telefon Özellikleri

  Yeni Motorola Titanium Smartphone cep telefonunun ana ekranı telefon sahibi tarafından dilediği gibi özelleştirilebiliyor. Motorola Titanium cep telefonunun ana ekranına dilediğiniz mobil uygulamayı veya widget'ı yerleştirebiliyorsunuz. Motorola Titanium smartphone cep telefonu 5 megapiksel çözünürlüklü dijital kamerası ve LED flaş özelliği ile parlak ve net fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor.


  Motorola Titanium incelemesi

  Motorla'nın yeni Motorola Titanium smartphone cep telefonu 2011 yılı ikinci çeyreğinde telefonseverlerin beğenisine ve satışa sunulacak.
  7 Kasım 2011
  #1
 2. Motorola Titanium Cevapları

soru sor

Motorola Titanium