Motorola Photon 4G

İsimli konu WH 'Motorola' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 7 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. Motorola Photon 4G hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Motorola Photon 4G Hakkında - Motorola Photon 4G Özellikleri - Motorola Photon 4G Fiyatı - Motorola Photon 4G Cep Telefonu  Sprint',in 2011'deki 10'un üzerinde yeni Motorola modelleri arasında yer alan yeni Motorola Photon 4G cep telefonu Android 2.3 işletim sistemi, Sprint ID uygulaması ve diğer yeni özellikleri ile dikkatleri çekiyor. Motorola'nın ilk Sprint 4G cihazı olan Motorola Photon 4G cep telefonu çift çekirdek 1GHz işlemciye sahip. Sprint CEO'su Dan Hesse Motorola ile işbirliklerinin büyümesinden dolayı memnu olduğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: "Sprint olarak Motorola ile birlikte piyasaya Motorola Photon 4G gibi inovatif cep telefonu modelleri sunarak kullanıcı deneyimini zenginleştiriyoruz."

  [​IMG]

  Motorola ve Sprint, Motorola Photon 4G cep telefonunda kablosuz bağlantı yeniliklerini Sprint'in ilk 1GHz gücünde çift çekirdek NVIDIA Tegra 2 işlemci ile ve Sprint 4G şebekesi üzerinde yeni bir seviyeye taşıyor. Kişisel kullanım özellikleriyle kurumsal fonksiyonları mükemmel şekilde bir araya getiren Motorola Photon 4G cep telefonu Android işletim sisteminde kurumsal seviyede güvenlik, uluslararası GSM özellikleri, 4.3 inç büyüklüğünde qHD ekran, çift dijital kamera ve elsiz görüşme gibi çarpıcı özelliklerle öne çıkıyor.

  [​IMG]

  Android 2.3 Gingerbread işletim sistemine sahip olan Motorola Photon 4G smartphone cep telefonu Sprint 4G şebekesi üzerinden kullanıcıların son derece yüksek internet bağlantı hızlarına ulaşmalarını sağlıyor. Motorola Photon 4G kullanıcıları ayrıca satın alacakları bir dock birimi üzerinden içeriğe geniş ekran keyfi ile erişmelerine, yeni içerik oluşturmalarına olanak tanıyor.

  [​IMG]

  Motorola Photon 4G fiyatı

  Motorola Photon 4G smartphone cep telefonu yaz mevsimi içerisinde telefonseverlerin beğenisine sunulacak. Motorola Photon 4G cep telefonunun satış fiyatı cihazın piyasaya sunulma tarihine yakın günlerde duyurulacak.
  7 Kasım 2011
  #1
 2. Motorola Photon 4G Cevapları

soru sor

Motorola Photon 4G