Motorola Droid - Cep Telefonu Kılıfı

İsimli konu WH 'Motorola' kategorisinde, 'Gülümseme.' üyesi tarafından 24 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Motorola Droid - Cep Telefonu Kılıfı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Motorola Droid Cep Telefonu Kılıfı - Motorola Droid - Cep Telefonu Kılıfı  Elektronik cihazlar sektöründe koruyucu aksesuarlar üreten ZAGG firması Motorola DROID cep telefonu için ürettiği görünmez koruyucu kılıfı tanıttı. Motorola DROID cep telefonunun bir örneğini elde eden ZAGG cihazı koruyucu fonksiyona sahip görünmez bir kılıf katmanı geliştirmiş. Motorola Droid için geliştirdiği görünmez kılıf siparişlerini almaya başlayan firmanın bu ürününü Motorola Droid telefonunu satacak olan perakendecilere de ürünün piyasaya çıkış tarihine yakın tedarik etmesi bekleniyor.

  [​IMG]Click this bar to view the full image.[​IMG]

  Apple iPhone telefona rakip olarak görülen Motorola Droid cep telefonu büyük bir merakla bekleniyor. Motorola Droid modeli Google Android 2.0 işletim sistemine sahip olan ilk cep telefonu olma özelliği taşıyor. ZAGG'ın ürettiği "invisible SHIELD" görünmez koruyucu kılıf akıllı cep telefonları ve bezeri cihazları koruyan görünmez yapıda ve darbelerle çizilmelere ömür boyu dayanıklı bir film katmanında oluşuyor.

  Motorola Droid cep telefonu için Invisible SHIELD koruma kılıfı
  "ZAGG olarak an kaliteli koruma kılıfları ve ürünlerini her türü yeni mobil cihaza uygulanacak şekilde geliştirmeye devam ediyoruz," diyen ZAGG CEO'su Robert G. Pedersen sözlerini şöyle sürdürdü: "Motorola DROID cep telefonu ve invisible SHIELD koruyucu kılıf birlikteliği ürün olarak bizleri heyecanlandırıyor. Tüketicilerin de bu birlikteliği mükemmel bir uyum olarak değerlendireceklerinden eminim."
  24 Nisan 2011
  #1
 2. Motorola Droid - Cep Telefonu Kılıfı Cevapları

soru sor

Motorola Droid - Cep Telefonu Kılıfı