Motorola Atrix Smartphone

İsimli konu WH 'Motorola' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 7 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. Motorola Atrix Smartphone hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Motorola Atrix Özellikleri - Motorola Atrix Cep Telefonu - Motorola Atrix Telefon Tanıtım - Motorola Atrix Telefonun Fiyatı - Motorola Atrix Teknik Bilgileri - Motorola Atrix Çıkış Tarihi  Motorola yeni smartphone modeli Motorola Atrix cep telefonunu duyurdu. Adeta bir bilgisayar gibi davranan yeni Motorola Atrix cep telefonu bir mobil bilgisayar cihazının gücünü ve performansını cebe sığan ölçülerde kullanıcıya sunuyor. Web tabanlı yeni bir masaüstü uygulamasına sahip olan Motorola Atrix smartphone cep telefonu beraber kullanıldığı aksesuvarlara bağlı olarak çok farklı şekillerde özelleştirilebiliyor. Motorola Atrix smartphone telefon bir HDMI ekran, Motorola Laptop Dock birimi veya HD Multimedya Dock birimi ile birlikte Motorola web uygulaması aracılığıyla internette Mozilla Firefox ile tam özellikli tarayıcı, e-posta kullanımı, dijital fotoğraflar ve video görüntülerini dev ekranda izleme olanakları sunuyor.

  [​IMG]

  16 GB dâhili belleği ve 32 GB'a kadar hafıza kartı desteği ile toplamda 48 GB'a varan bellek desteği sunan Motorola Atrix smartphone cep telefonu binlerce şarkı, dijital fotoğraf ve belgeyi depolama olanağı sunuyor. Çift çekirdek işlemcili Motorola Atrix cep telefonu grafikleri ve mobil oyunları çok daha hızlı ve sorunsuz oynatabiliyor.

  [​IMG]

  Mobil bilgisayar gücü ve performansını cebe sığan ölçülerde telefonseverlerin kullanımına sunan Motorola Atrix smartphone cep telefonu her biri 1 GHz hız ile toplamda 2 GHz işlemci gücü sağlayan çift çekirdekli bir işlemciye sahip. Bu işlemcisi ve 1 GB RAM belleği ile çift çekirdekli şilemciye sahip olmayan smartphone telefonlara kıyasla işlemleri iki daha hızlı gerçekleştirme olanağı sunan yeni Motorola Atrix cep telefonu Adobe Flash desteği sayesinde animasyon ve video görüntüler sorunsuz şekilde tam ekran oynatabiliyor.

  [​IMG]

  Kullanıcılar yeni Motorola Atrix smartphone cep telefonu ile hem iş uygulamaları ve hem de günlük dinlenme anlarında eğlenceli uygulamaları ile dikkat çekiyor. Motorola Atrix ile sunum, hesap tabloları ve belgeleri düzenleyebiliyor, görüntüleyebiliyor ve açabiliyorsunuz. Motorola Atrix parmak izi okuma teknolojisine de sahip.

  [​IMG]
  7 Kasım 2011
  #1
 2. Motorola Atrix Smartphone Cevapları

 3. Gerçekten çok iyi bir ürün ya, fırsatım olsada alsam.
  30 Mart 2012
  #2
soru sor

Motorola Atrix Smartphone