Motorola Android Smartphone telefonlar

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 5 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Motorola Android Smartphone telefonlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Motorola Android Smartphone

  [​IMG]

  Motorola Android Smartphone
  Android 2.1 işletim sisteminin avantajlarından sonuna kadar yararlanan Motorola XT720 akıllı cep telefonu Motorola'ya özgü dokunmatik kullanıcı arayüzü ve kapasitif dokunmatik ekran sensörü ile beş farklı ve özelleştirilebilir ana açılış ekranına sahip. Motorola XT720 cep telefonunun Motorola'nın mevcut Smartphone ürün serisinin en güçlü modellerinden bir olduğunu ifade eden Motorola Batı Avrupa Başkan Yardımcısı ve Genel Direktörü Ralf Gerbershagen sözlerini şöyle sürdürdü: "Motorola XT720 Milestone kullanıcıların mobil yaşamlarındaki sınırları kaldırma yönünde atılmış yeni bir adımdır."

  [​IMG]

  Motorola XT720 Smartphone
  Motorola'nın yeni modeli Motorola XT720 Milestone 8 megapiksel çözünürlüklü dijital kamerası, Xenon flaşı, 10x dijital zoom ve 720p HD kalitesinde video kayıt yeteneği ile Android Smartphone telefonlar sektöründe yeni bir çığır açıyor. Motorola Android Smartphone cep telefonu yüksek hızda internette dolaşma ve sekiz adete kadar internet tarayıcı sayfası açma olanağı sunuyor. 3.7 inç büyüklüğünde WVGA (480 x 854 piksel) ekrana sahip olan Motorola XT720 Milestone akıllı cep telefonu web sayfalarını, oyunları, video görüntüleri ve dijital fotoğrafları eksiksiz şekilde görüntülüyor.

  [​IMG]
  5 Temmuz 2010
  #1
 2. Motorola Android Smartphone telefonlar Cevapları

soru sor

Motorola Android Smartphone telefonlar