Mobil Uyumlu E Ticaret Sitesi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, photoman üyesi tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde yazılmıştır. Mobil Uyumlu E Ticaret Sitesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Mobil Uyumlu E Ticaret Sitesi


  E- Ticaret siteleri insanoğlunun hayatında büyük kolaylıklara ve öneme sahip olmuştur. Günümüzde ise mobil uyumlu olmayan eski tasarımlarla faliyet gösteren yedek parça, giyim, elektronik eşya satışı yapan firmaların mobil cihazlarda sıralamalarının arka planda kaldığı görülmektedir.


  Google2015 ocak ayında mobil uyumlu olmayan site sahiplerine 24 nisan 2015 tarihine kadar mobil uyumlu tasarıma geçmeleri için uyarı mailleri göndermiştir. Mobil uyumlu e- ticaretsitesisayesinde çağın getirdiği yenilikler ile birlikte şekillense de temelde aynı işlemler ile insanoğlu ticari faaliyetlerini daha ulaşılabilir ve kolay hale gelmesini sağlamaktır.


  Mobil uyumlu sitelerin e ticaret firmalarına faydası ise ticaretin sanal ortamda tablet ve cep telefonlarına sıralamalarda daha ön planda çıkartarak satışların eskiye nazaran daha fazla artmasıdır. Sanal ortamda yapılan ticari faaliyetlerin ayakta kalabilmesi ve kazançlı kurumsal kimliğe sahip olabilmeleri için mobil uyumlu tasarıma sahip olmaları gereklidir.


  İstanbul E- ticaret firmalarının başında gelenRgs Yazılımmüşterilerinin Türkiye’de daha bilinir ve kazançlı hale gelmeleri için en son sistem Google dostu güncel mobil tasarımlar ile hizmet vermektedir. RGS Yazılım yenilikçi e-ticaret çözümleri uygun fiyat garantisi ve müşterilerin isteklerine anında cevap verecek teknik destek alt yapısına sahiptir.


  E-ticaret sitenizin kazançlı hale gelebilmesi için müşterilere sipariş bildirimi gönderilebilmesi amacıyla tanımlanan 500 SMS ’lik sipariş bildirim paketi, yüzlercemobil uyumlu e ticaret temasıarasından tema seçebilme imkânı ve Google dostu, SEO çalışmaları yapılmış şablonlar ile site check hizmeti, e-ticaret kapsamında değerlendirilebilecek en önemli ihtiyaçlardır. Ayrıca her gün bir yenisi ile karşılaştığımız sosyal medya uygulamaları ile entegrasyonun sağlanması da bu kapsamda değerlendirilebilir.


  RGS Yazılımtarafından sunulan hizmetler arasında Whatsapp entegrasyonu arasında yer almaktadır. Ayrıca Facebook Store ile e-ticaret alanında daha da aktif olmanız sağlanabilir. Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşması yani bilgisayarların cebimize girmesi ile birlikte tüm sanal gelişmeler telefonumuza da entegre olmaya başladı. Ticari faaliyetler de bunun en önemli parçasını oluşturuyor. Mobil uyumlu e-ticaret sitesi, bugünün ticari faaliyetlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.


  Bir gün gibi kısa bir sürede sitenizin kurulumunu yapıp yüzlerce eklenti ile daha kullanışlı hale getirilebilir, konsept tasarımlar ile Excel veri entegrasyonu sayesinde Gitti gidiyor ve sanal Pazar gibi fırsat sitelerine sattığınız ürünleri aktararak satışlarınızı artırabilirsiniz. İşinin uzmanı rgs yazılım ekibi ile hızlıca internet dünyasında yerinizi alabilir hem de sorunsuz bir şekilde e-ticaret yapmaya başlarsınız.


  Mobil uyumlu e-ticaret sitesi ile birlikte, telefonlardan ve tabletlerden sipariş almaya başlayacak, işinizi geliştireceksiniz. Ticaret faaliyetlerinin geliştirilebilmesi için, çağımızın en önemli gereksinimi olarak görmek lazım e-ticareti. Aynı zamandamobil uyumlu e-ticaret siteside büyük bir gereklilik olarak kabul edilmektedir. Verimli ve sürekli gelişen bir iş için Rgs Yazılım ile e-ticarete adım atmalısınız.
  20 Nisan 2015
  #1
 2. Mobil Uyumlu E Ticaret Sitesi Cevapları

soru sor

Mobil Uyumlu E Ticaret Sitesi