Mobil Saha Satış Sistemiyle Sahayı Doğru ve Planlı Yönetin

İsimli konu WH 'Makaleler' kategorisinde, salesplus üyesi tarafından 7 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır. Mobil Saha Satış Sistemiyle Sahayı Doğru ve Planlı Yönetin hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Saha satış sistemleri, merkez ile sahayı bir araya getirebilmenizi sağlayan mobil bir yazılım çözümüdür. Müşteriye değer katmak ve satış odaklı ilerleyen saha satışında plasiyer yönetiminin yanı sıra gerçekleşecek olan ziyaret, satış ve finansal süreçleri de bir düzen içerisinde yürütmek gereklidir. Merkez ile saha arasında bir köprü niteliği taşıyan saha satış sistemleri teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi ile birlikte ulaşılabilirlik düzeyini arttırdı. Özellikle iş yükünün fazla olduğu ve belirli bir düzenin oluşturulması gereken saha çalışmalarında sektör fark etmeksizin saha satış sistemlerine geçiş sağlanmalıdır.

  Sales PLUS Mobil Saha Satış Sisteminin Firmanıza Kazandırdıkları

  Sales PLUS mobil saha satış sistemi, zamandan tasarruf sağlarken çalışmaların belirli bir düzen içerisinde yürütülmesini sağlar. Saha satış yöneticilerinin işleyişi kolaylaştırması ve sahada yaşanılan sorunları en aza indirgeyerek operasyonları en iyi şekilde ilerletmek için saha satış yönetimi programından faydalanmalıdır. Sıcak satış anlık olarak fatura kesim işlemi gerçekleşirken soğuk satışta sipariş alabilmek önceliklidir.

  SALES PLUS ile Neler Yapılabilir?

  Saha satışında sıcak satış veya soğuk satış fark etmeksizin farklı satış yöntemlerine uyum sağlayan SALES PLUS gelişmiş özellikleri ile yönetici ve temsilcilerin işleyişini denetler. Saha satış yönetim sistemi SALES PLUS’ açılış ekranını sizler ile paylaşarak programın kapsamını daha net bir şekilde gösterelim;

  Ürün Özellikleri ve Stok Bilgilerinde Anlık Güncelleme

  Logo muhasebe programı ile tam uyumlu olan Sales Plus anlık olarak senkronize olarak yapılan tüm satışları ve işlemleri aynı anda görüntüleyebilmenizi sağlar. Farklı lokasyonlardaki saha satış temsilcilerinin yaptığı ürün satışları işlem sonunda yönetici onayından geçtikten sonra stoktan düşer. Merkez tarafından değişen ürün özelliklerini sahadaki temsilciler yaptıkları güncellemeler ile direkt olarak görebilir.

  LOGO ile Tam Uyumlu!

  Satış ile muhasebe çalışmalarını birlikte yürütebilmenin eşsiz rahatlığını yaşayabilirsiniz.

  Sahada yapılan satışları anlık olarak ERP aktarımı yapabilmek iş yükünü hafifleten en önemli özelliklerden bir tanesidir.

  Finans departmanının saha satış bakiyesi hakkında bilgilendirilirken sahadaki temsilci ise ürünlerin aktarımını ve güncelliğini sağlayarak stok kontrollerini sağlayabilir.

  Plasiyerlerin Kontrolü Daha Kolay

  Saha satış yöneticilerinin satış sırasında takipte en zorlandığı noktalardan bir tanesi de plasiyerlerin takibidir. Satış performansının ölçümlenmesi, verimliliğin arttırılması için yöneticinin direktiflerine ihtiyaç duyulur. Mobil saha satış sisteminiz SALES PLUS ile artık çok kolay. Tüm plasiyerlerin anlık konum takibini yapar, ziyaret raporları ve satış raporları başta olmak üzere yapılan çalışmaları program üzerinden inceleyebilirsiniz.  Tüm İşlemler Takip Edilebilir ve Kontrol Altında!

  Veriler yol haritanızı belirler! Saha satışında strateji geliştirmek, verimliliği arttırmak ve kontrolü elden bırakmamak için çalışmaların analiz edilmesi gereklidir. Satış, sipariş, ziyaret, finans gibi farklı departmanlardaki işleyişi SALES PLUS raporları ile kontrol altına alabilirsiniz. Mobil saha satış sisteminde kullanabileceğiniz raporların ekran görüntüsü şöyledir;

  Her Sektöre Uyumlu Mobil Saha Satış Programı

  Mobil saha satış programının esnek ve gelişmiş özellikleri sayesinde her sektörde rahatlıkla kullanılabilir bir yazılımdır. Kolay kullanımı ve anlaşılabilir olmasından dolayı kısa sürede saha personeli ve merkez tarafından kullanılmaya başlanır. Gıda, sanayi, ilaç ve medikal, moda ve giyim sektörlerinde yaygın olarak kullanılan saha satış programı her sektöre uyum sağlar.

  Sahayı Şimdi Mobil Saha Satış Sistemine Taşıyın!

  Mobil saha satış sistemini kullanmak ve sahada dijitalleşmek için ilk adımı SALES PLUS ile atın. Müşteri yönetimi, ekip yönetimi, ürün ve stok yönetimi başta olmak üzere tüm saha süreçlerinde ihtiyaç duyduklarınızı saha satış sisteminde topladık. Siz de hemen şimdi 0(212) 871 40 50 telefon numarasından bize ulaşarak sahanızı dijitalleştirin!

  Kaynak: http://www.salesplus.com.tr/
  7 Eylül 2018
  #1
 2. Mobil Saha Satış Sistemiyle Sahayı Doğru ve Planlı Yönetin Cevapları

soru sor

Mobil Saha Satış Sistemiyle Sahayı Doğru ve Planlı Yönetin