Mobil operatörler bölüm kuralları

İsimli konu WH 'Mobil Operatörler' kategorisinde, Nacizane.. üyesi tarafından 2 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Mobil operatörler bölüm kuralları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ##MOBİL OPERATÖRLER BÖLÜMÜ KURALLARI##


  Maddeler halinde siz üyelerimize sunacağımız bölüm kurallarını tüm bölüm kullanıcılarımız kabul etmiş sayılacaklardır. Hiçbir üyeye iltimas gösterilmeyeceği gibi kuralların ihlali durumunda da yaptırımlar ve cezalar uygulanacaktır.

  1-) Forum Kurallarında kabul edilen tüm ön kurallar öncelikli olarak bölümümüzde de geçerlidir.

  2-) Mobil Operatörler bölümümüzde sadece operatörlerle (Avea, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom) ilgili konular açınız. İlgisiz görülen konular taşınabilir, kilitlenebilir ya da kaldırılabilir.

  3-) Konu açmadan önce mutlaka arama motorunu kullanınız. Böylece kısa zamanda kirlilik yaratmadan bilgi alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  4-) Mükerrer konular nedeni izah edilmeden kilitlenecektir.

  5-) Operatörler ve sundukları servisler, hizmetler, tarifeler vs. alay malzemesi olarak kullanılamaz.

  Olumlu ve olumsuz her türlü eleştiriye ve kınamaya kurumların özel ve tüzel haklarını çiğnenmedikçe terbiye ve ahlak kuralları çerçevesinde izin verilecektir. Bahsettiğimiz çerçeveler dışarısına çıkılmasında konular nedeni izah edilmeden kilitlenecektir.

  6-) Silinen ve kilitlenen konuların ısrarla açılması ceza nedenidir.

  7-) Açtığınız konularda gereksiz ve flooding niteliği taşıyabilecek sıklıkta mesaj atmamaya özen gösteriniz. Bu tür mesajlar silinecekleri gibi bu davranışları sürekli sergileyen üyeler de cezalandırılacaklardır.

  8-) Konu başlıklarının açtığınız konunun içeriği ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Konuları, lütfen ait oldukları başlıklar altına açınız. Bölüm ve başlık ihlali yapılan konular nedeni izah edilmeden kilitlenecektir.

  9-) Konularınızı takip ediniz. Çözümüne ulaştığınız, üstesinden geldiğiniz sorunların çözümlerine ufak bir derleme ile ilgili konunuzda yer veriniz.

  10-) Bölüm içerisinde saygı ve anlayış ön şarttır. İhlali durumunda da yaptırımlar ve cezalar uygulanacaktır.

  Webhattı Yönetimi..
  2 Temmuz 2010
  #1
 2. Mobil operatörler bölüm kuralları Cevapları

soru sor

Mobil operatörler bölüm kuralları