Mobil E Ticaret Yazılımı

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, photoman üyesi tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde yazılmıştır. Mobil E Ticaret Yazılımı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Mobil E Ticaret Yazılımı


  Mobil e-ticaret yazılımıözellikle akıllı telefonlarının yaygınlaşmasının ardından hızlı bir şekilde yaygınlaşan bir elektronik ticaret kolu olmuştur. Bu anlamda özellikle özel günler ve acil hediyeler için çok daha fazla kullanılıyor olmasının dışında her an alışveriş yapma ve uygun fiyatla ürün satın alabilme imkânı vermesi dolayısıyla mobil entegrasyonu bulunan elektronik mağazaların daha popüler olduğu bir gerçektir.


  [​IMG]


  İnternet sitelerinin ihtiyaçlarını karşılayan rgs yazılım firması mobil e ticaret yazılımı noktasında müşteri beklenti ve günün gereklerini de göz önüne alarak örnek çözümler üretmektedir.


  [​IMG]


  Rgs yazılımçağın gereği olarak mobil cihazlarda internet sitelerinin daha iyi görüntülenebilmesi amacıyla mobil çözümler geliştirmekte ve bu çözümler arasında son dönemin en fazla kullanılan mobil mesajlaşma yazılımı olan Whatsapp entegrasyonu da bulunmaktadır. www.rgsyazilim.com
  20 Nisan 2015
  #1
 2. Mobil E Ticaret Yazılımı Cevapları

soru sor

Mobil E Ticaret Yazılımı