Microsoft Yeni Age Of Empires Çıkaracak Mı?

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, YλяCλη üyesi tarafından 14 Ocak 2015 tarihinde yazılmıştır. Microsoft Yeni Age Of Empires Çıkaracak Mı? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  [​IMG]
  Microsoft’un yeni markası ve iş duyuruları oyun sektöründe büyük heyecan yarattı.
  Ensemble Studios adı bir zamanlar Microsoft’un en önemli oyun firmasıydı. Age of Empires ve Halo Wars strateji oyunlarını yaratan Ensemble Studios, 2008 yılında Microsoft tarafından kapatılmıştı. O zamandan beri, 2013 yılında Age of Empires 2’nin PC için HD olarak yeniden çıkarılması haricinde, herhangi bir hareketlilik görülmemişti.

  Ancak Microsoft tarafından yapılan bir duyuruyla, şirketin Decisive Games adlı yeni bir oyun yapım stüdyosu açtığı kesinleşti. Microsoft’un açıklamasına göre bu yeni stüdyo sırf strateji türü oyunlar üzerine uzmanlaşacak.

  Sızan söylentilere göre Decisive Games tarafından halen üzerinde çalışılan proje, eski ve sevilen bir strateji oyununun devamı olacakmış. Şirket tarafından yayınlanan iş ilanlarındaki detaylarla birleşince, bu oyunun yeni bir Age of Empires olma ihtimali hayli güçlü görünüyor.
  14 Ocak 2015
  #1
 2. Microsoft Yeni Age Of Empires Çıkaracak Mı? Cevapları

soru sor

Microsoft Yeni Age Of Empires Çıkaracak Mı?