Microsoft Sony Ericsson Rachael X10 Yorumları

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 16 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Microsoft Sony Ericsson Rachael X10 Yorumları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. microsoft ve sony ericsson rachael x10 yorumları ile ilgili bu yazıda Microsoft Sony Ericsson Rachael X10 Yorumları hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...PC paylaşım uzmanından...

  sony ericsson xperia rachael sony ericssondan yeni atak

  [​IMG]

  Sony Ericsson Xperia: Rachael, Aslında Android!


  Mali olarak zor günler yaşayan Sony Ericsson, dertlerini yeni yeni modeller tasarlayıp piyasaya sürerek aşmayı planlıyor. Henüz dedikodu aşamasında olan Android tabanlı Xperia serisinden bir telefon da bunlardan biri. Kod ası ise Rachael, ya da Rachel.
  Android tabanlı Xperia, yüksek ekran çözünürlüğü, 8.1 MP kamera ve alışılmadık derecede güçlü işlemcisiyle hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Sony Ericsson, Qualcomm Snapdragon’ın 1 Ghz’lik modelini kullanacak kadar ileri gitmiş. Ekran boyutu bilinmemesine rağmen, 800×480 gibi yüksek bir çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor. Görünürde ise bir klavye yok.
  Sony Ericsson, Rachel’da bir “geleneği” de bozmamış: Android tabanlı bir telefon üretip birşeyleri eksik yapmak adetten olduğundan, 8.1 MP kameraya bir flaş eşlik etmiyor!
  16 Ekim 2013
  #1
 2. Microsoft Sony Ericsson Rachael X10 Yorumları Cevapları

soru sor

Microsoft Sony Ericsson Rachael X10 Yorumları