Microsoft Security Essentials 2010

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 12 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. Microsoft Security Essentials 2010 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Microsoft Security Essentials 2010


  Kapladığı Alan : 11.3 Megabayt

  Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

  Lisan : Türkçe

  İşletim Platformu : Windows XP/Vista/7

  Üretici Şirket : Microsoft

  [​IMG]

  Lansman:
  Üreticiden: Bireylere ve kurumlara sunduğu yenilikçi yazılımlarla kullanıcılara güvenli bir bilgisayar ortamı sunmayı hedefleyen Microsoft, bu doğrultuda hayatı kolaylaştıran gerçek zamanlı güvenlik Programı Microsoft Security Essentials ile önemli bir adım daha attı. Microsoft’un kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu ve işletim Platformu çekirdeğiyle birebir uyumlu casus kod önleyici Programı Microsoft Security Essentials, virüsleri, zararlı Program kodlarını ve kötü amaçlı atakları bilgisayarlardan uzak tutmayı hedefliyor. Microsoft Küresel Güvenlik Ekibi’nin destek verdiği yeni Program, Microsoft’un üst düzey kurumsal güvenliği sağlamaya yönelik ödüllü teknolojilerinin damgasını taşıyor.

  Microsoft Security Essentials kullanışlı arayüzü ve verimli kaynak kullanımıyla bilgisayarda varlığı hissedilmeyen, buna karşılık arka planda güçlü bir koruma sağlayan bir Program. Rahat kullanımlı ve herkes tarafından anlaşılır arayüzü, Windows işletim Platformu çekirdeğiyle entegre yapısı ve denenmiş Microsoft güvenlik teknolojilerini bir arada sunan Microsoft Security Essentials’ın Windows kullanıcısı tarafından büyük ilgi göreceği kanısındayım. Microsoft’un kullanıcısına vaat ettiği güvenli bilgisayar ve İnternet deneyimini hayata geçiren önemli yatırımlarından biri olan Microsoft Security Essentials’ın aynı zamanda bireysel ve kurumsal verimliliğe önemli katkıları var

  Microsoft Security Essentials ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar.

  Microsoft Security Essentials, Microsoft'tan ücretsiz* olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.

  Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

  *Microsoft Security Essentials'ı yüklemek için bilgisayarınızda orijinal Windows çalışıyor olmalıdır.

  Sistem gereksinimi:

  Microsoft Security Essentials için en az sistem gereksinimleri:
  + Windows XP (Service Pack 2 veya Service Pack 3); Windows Vista (Gold, Service Pack 1 veya Service Pack 2); Windows 7
  + Windows XP için, CPU saat hızı 500 MHz veya daha yüksek olan ve 256 Megabayt RAM veya daha fazla belleği olan bir PC.
  + Windows Vista ve Windows 7 için, CPU saat hızı 1.0 GHz veya daha yüksek olan ve 1 GB RAM veya daha fazla belleği olan bir PC.
  + Microsoft Security Essentials'ı yüklemek ve ilgili en yeni virüs ve casus Program tanımlarını karşıdan yüklemek için Internet bağlantısı gerekir.
  + Windows Internet Explorer 6.0 veya daha sonraki Versiyonü.
  + Mozilla Firefox 2.0 veya daha sonraki Versiyonü.

  Notlar:
  İnndirdiğiniz dosya XP için ön kurulum dosyasıdır. İnen dosyaya çift tıkladığınızda kurulum yönergeleri başlar (internet bağlantısına ihtiyaç duyulur).
  Bu programı kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızda "Orijinal Microsoft Versiyonü" olması gerekir. Çünkü kurulum sırasında "Windows kopyasını doğrulama" kısmı var ve buradan Microsoft "gerçek lisans" doğrulaması yapar.
  Eğer bilgisayarda başka bir antivirüs veya casus Program programı varsa bu programı kurmadan önce onları kaldırın. Çünkü çakışma yapabilir ve program düzgün çalışmayabilir. Ayrıca birden fazla virüsten korunma veya casus Programın aynı anda olması bilgisayarda performans problemlerina yol açar.
  Programı yükledikten sonra bütün programları (dosya inndirme programlarında görev varsa) kapatarak bilgisayarı yeniden başlatın. Daha sonra program en son güncellemeleri internete bağlanarak çekmeye başlar. Bu işlem uzun sürebilir.

  Program hakkında yardım almak için buraya tıklayaınız.

  Editörün Notu: Program kurulup güncelleme yapıldıktan sonra bende şu şekilde bir hata oluştu. Bilgisayar açılıp, program Platformu korumak amaçlı yeşil renge döndükten sonra bilgisayarı kendi kendine yeniden başlatıyordu. Bu sürekli hal alınca programı kaldırdım.

  İnndirdiğiniz dosya sadece XP içindir. Eğer Windows Vista ya da 7 kullanıyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygun Versiyonü inndirip kurunuz.
  Windows Vista/Windows 7 32‐bit inndirmek için tıklayınız.
  Windows Vista/Windows 7 64‐bit inndirmek için tıklayınız.

  Eğer inndirmelerde bir sorun yaşıyorsanız burada bulunnan "şimdi karşıdan yükle" bağlantısına tıklayıp işletim sisteminize uygun Programı inndiriniz.


  Microsoft Security Essentials 1.0.1961.0

  12 Haziran 2010
  #1
 2. Microsoft Security Essentials 2010 Cevapları

 3. teşekkür ederim
  16 Haziran 2010
  #2
soru sor

Microsoft Security Essentials 2010