Microsoft Office 2010 Tanıtıldı

İsimli konu WH 'Donanım Bileşenleri' kategorisinde, Nacizane.. üyesi tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Microsoft Office 2010 Tanıtıldı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Microsoft Office 2010 Tanıtıldı  Önceki sürüme göre üç kat daha fazla kullanıcının beta sürümünü internetten indirdiği Microsoft Office 2010, dünya ile aynı anda Türkiye’de de kurumsal müşterilere sunuldu. Ürün, takım çalışmasını özendiren gelişmiş teknolojisi ve bulut platformlarını destekleyen özellikleri ile verimlilik yazılımlarına çağ atlatıyor.

  [​IMG]


  Microsoft Office 2010 kullanan şirket çalışanları, aynı belgenin farklı bölümleri üzerinde gerekli değişiklikleri ve düzeltmeleri aynı anda yapabiliyor. Ayrıca Word, Excel ve Powerpoint 2010 dosyalarına web’den veya cep telefonundan şimdi daha kolay erişilebiliyor.
  Office Web Apps ile şimdi Excel, Word, OneNote ve PowerPoint belgelerini İnternet ortamında görüntülemek, belgeleriniz üzerinde gerekli düzenlemeleri yapmak mümkün. Kurumlar Web Apps’i kurum içerisinde SharePoint sunucusu üzerinden de çalıştırarak kullanıcının hizmetine sunabiliyor.  Outlook 2010 içindeki yeni kısayol ve görünümler, her gün yüzlerce mail alan kullanıcıların daha iyi organize olmasını sağlarken, Outlook’un yeni özellikleri mükerrer bilgileri önleyerek kurum çalışanlarına zamandan kazandırıyor.

  Dünyada yaklaşık 90 milyon kurumsal kullanıcının tercihi olan Office’in yeni sürümü , Türkiye’de beta aşamasından itibaren birçok kurumda test edildi.

  PowerPoint 2010 ile web’den sunum yapma imkanı
  PowerPoint 2010 ise artık basit bir sunum aracı olmaktan çıkıyor. Microsoft Office 2010’un en iddialı yazılımlarından biri olan PowerPoint 2010 ile kullanıcılar, yayıncılıktan video kurgulamaya kadar her şeyi yapabilecek. Ayrıca bu yazılım ile hazırladığınız herhangi bir sunumu web tarayıcısı olan bir arkadaşınıza gönderdiğinizde İnternet ortamından sunumu görüntülemesi mümkün olabiliyor.

  Fikirlerinizi not etmek için tek tık yeterli
  Sadece birkaç tıklamayla yaratıcı fikirlerinizi not edebilecek, hazır şablon belgelere istediğiniz görselleri ekleyerek onları etkili bir şekilde sunabileceksiniz. Ayrıca, yeni video ve grafik düzenleme araçlarıyla, sunumlarınız artık çok daha canlı olacak.


  Excel 2010 ile veri yönetimi
  Sürekli sayılar ve grafiklerle uğraşmak zorunda olan bilgi çalışanları ise Excel 2010’un gelişmiş özelliklerini çok sevecek. Özellikle ağır veri yükü olan Excel dosyaları şimdi hacimli verinin analizi için gelişmiş araçlar sunuyor. Excel 2010 yeni fonksiyonları ve dilimleyicileriyle artık bir tür iş zekası uygulaması gibi çalışıyor. PowerPivot for Excel eklentisi milyonlarca satır içeren büyük tablolarda hızlı sorgulama ve sıralama özellikleriyle işinizi kolaylaştırırken, Trend Grafikleri hazırlamak Excel 2010 ile çok zevkli hale geliyor.


  Office 2007’den ücretsiz geçiş
  Yeni Microsoft Office sürümü bütün dünyada kullanıcılara Teknoloji Garantisi ile sunuluyor. 5 Mart 2010’dan sonra Office 2007 satın alanlar ürünlerini Office 2010’a ücretsiz yükseltme avantajına sahip olabilecek. Bu imkan, 5 Mart 2010 ile 30 Eylül 2010 arasında satın alınan ve etkinleştirilen Microsoft Office 2007 ürünleri için geçerli. Teknoloji Garantisi yükseltmesi için ise 31 Ekim 2010'a kadar istekte bulunulması gerekiyor.
  19 Temmuz 2010
  #1
 2. Microsoft Office 2010 Tanıtıldı Cevapları

soru sor

Microsoft Office 2010 Tanıtıldı