merhaba ( acil destek istiyorum )

İsimli konu WH 'Ruh Sağlığı' kategorisinde, qsew üyesi tarafından 11 Eylül 2012 tarihinde yazılmıştır. merhaba ( acil destek istiyorum ) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. 2 senelik bi birliktelik sonunda nişanlandım . fakat yolunda gıtmeyen okadar cok sey varki aslında dısardan baktıgınızda hersey gercekten yolunda seviyorum ve sevıldıgımın farkındayım ama içimde okadar büyük bi sıkıntı var ki. gecmişten bugune taşıdığım kımseye yansıtamadığım ve hıc kımseden destek alamadığım. kendımı herkesten ve herseyden küçük görüyorum bı okadar da eksik. kendıme sürekli yeni hikayeler yazıyorum sevdıgım adamın benı aldattıgını hayal edıyorum ve inanın bunları goruyorum kurdugum o gerceklıgı olmayan seylerle konusyuorum hatta bunun ıcın aglyabılıyorum. gecelerı uyuyamıyorum ve sabah uyanmak dahi istemiyorum . nısanlımı cok seviyorum ona buna ınandırıyorum fakat kendımı asla. sürekli eskı sevgılımı dusunuyorum. onun resımlerıne bakarak ağlamaya calısyorum bu hıc ıcımden gelmıyor ama kendımı ona adıyorum. hayallerıme nısanlımı değıl eskı sevgılımı yerlestıyorum. nısanlımın benı aldattıgını düşünerek bende onu aldatmaya calısıyorum hayallerıme baskalarına yer vererk ıntıkam alıyorum ondan benı bıraz gec arasa hemen bana yanls yaptgını dusunup ona yanlıs yapmaya calısıyorum fakat o bunların hıc bırının farkında değil.kendımı ona cok farklı olarak tanıttım ne yaptığımı elıme ne gectgını bılmıyorum. sureklı ağlamak ısıyorum ve onunda aglamasını ıstıyorum benı aldatsın terketsın fakat sonra cok pısman olsun ıstıyorum herkes aglasın kımse gulmesın ben ıcımden gelerek gulemıyorum cunku. kımse bunun farkında değil ınsanlara agır söz solemek ıstıyorum herkes üzülsün ama ben takmayım ıstıyorum bılıyorum cok sey ıstıyorum ama artık bunların hepsı degıssın ıstıyorum. sevdıklerımle mutlu olmak ıstıyorum bana yardım edın lutfen ...
    11 Eylül 2012
  2. merhaba ( acil destek istiyorum ) Cevapları

3. Sİzde obsesyon var galiba
    Bu insanın mutlu olduğu zamanlarda nagatif frekansın
    (Ya çok mutluyum bu kadar olmaması lazım mutlu sonunda yine mutsuz olucam )
    Şeklinde insanda bıraktığı bir psikolojik durum olaylara telkin olarak değil gerçekten relax bakmak lazım ..
    Biz Türkiye bölgesi insanları gerek yetiştirilme tarzı biraz sıkıntı olduğundan byle kendini küçük görme vs. ortaya çıkabilir..

Sizde evet büyük ihtimal obsesyon var mutluluk zamanı o bahsettiğimiz negatif frekans mutsuzluğa sürüklemek için binbir türlü aptalca sıkıntıya sokturacak düşüncelere beyinde imgeletebilir.
    13 Eylül 2012
soru sor

merhaba ( acil destek istiyorum )