Mercedes-Benz Türk, Tekirdağ’daki “yıldızlarını” ziyaret etti

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 1 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Mercedes-Benz Türk, Tekirdağ’daki “yıldızlarını” ziyaret etti hakkında bilgi ve tartışmalar.

  • Türkiye’deki en büyük yabancı sermayeli yatırımlarından biri olan Mercedes-Benz Türk otomotiv sektöründeki başarılı performansının ve yatırımlarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunuyor.
  • Mercedes-Benz Türk, meslek sahibi olmak isteyen kızları eğitim yolunda desteklemek üzere ÇYDD işbirliği ile hayata geçirdiği ‘‘Her Kızımız Bir Yıldız’’ projesi kapsamında, şehir şehir dolaşarak yıldız kızlarla buluşmaya devam ediyor.
  • Son olarak Tekirdağ’da eğitimlerine destek verilen kızlarla bir araya gelen Mercedes-Benz Türk yetkilileri ziyaretlerine bursiyerlerinin bulunduğu tüm illerde devam etmeyi hedefliyor.
  Mercedes-Benz Türk, 11 yıldır sürdürdüğü sosyal sorumluluk projesi “Her Kızımız Bir Yıldız” ile meslek sahibi olmak isteyen kızları eğitim yolunda destekleyerek, kadınların ekonomiye katılımını ve ülke kalkınmasına sunacakları katma değeri artırmayı hedefliyor. ÇYDD işbirliği ile hayata geçirilen “Her Kızımız Bir Yıldız” projesi kapsamında, şehir şehir gezerek eğitimlerine destek verilen kızlarla buluşan Mercedes-Benz Türk’ün 17. ziyareti Tekirdağ’da gerçekleştirildi. Mercedes-Benz Türk yetkililerinin Tekirdağ’daki yıldızlarla bir araya geldiği ve kız öğrencilerin kişisel gelişimine destek olacak yaratıcı drama çalışmasının yapıldığı buluşmaya Tekirdağ’dan 20 bursiyer katıldı.
  Mesleki eğitimin yanı sıra kişisel gelişimleri de destekleniyor
  1 Aralık 2015
  #1
 1. Mercedes-Benz Türk, Tekirdağ’daki “yıldızlarını” ziyaret etti Cevapları

soru sor

Mercedes-Benz Türk, Tekirdağ’daki “yıldızlarını” ziyaret etti