Mercedes-Benz Türk, sınırlı sayıda üretilen CLA 200 AMG Score Edition’ı satışa sundu

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 21 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır. Mercedes-Benz Türk, sınırlı sayıda üretilen CLA 200 AMG Score Edition’ı satışa sundu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. · Mercedes-Benz Türk, Türkiye Futbol Federasyonu sponsorluğunun 20’nci yılını özel tasarım detaylarına sahip bir otomobil ile kutluyor.

  · Sınırlı sayıda üretilen Mercedes-Benz CLA 200 AMG Score Edition turuncu detaylarıyla dikkati çekiyor.

  Mercedes-Benz tarafından ilk olarak 2013 yılında piyasaya sunulan ve dört kapılı coupé tasarımı ile yeni bir segmentin öncülüğünü yapan CLA modelinin Score Edition donanım paketi Türkiye pazarına sunuldu. Mercedes-Benz Türk’ün Türkiye Futbol Federasyonu sponsorluğunun 20’nci yılında otomobilseverlerle buluşan Score Edition sınırlı sayıda üretildi.

  Turuncunun dinamizmi

  Turuncu detaylarıyla çarpıcı bir dinamizm kazanan CLA Score Edition, beyaz, metalik dağ grisi, metalik kozmos siyahı ve metalik kutup gümüşü dış renk seçenekleriyle sunuluyor. Aracın dış tasarımında bi-xenon farlarını çevreleyen turuncu halkası, ön ve arka tamponlarındaki turuncu süslemeleri, AMG tasarımı, turuncu çeperli hafif alaşım jantları dikkati çekiyor.

  Özgün iç tasarım

  Score Edition’ın iç tasarımında ise turuncu çizgili siyah emniyet kemerleri, turuncu renkli dikişleri ile ARTICO deri kaplı ön konsol, kontrast renkte turuncu dikişli “Mercedes-Benz” yazılı paspaslar, gümüş renkli krom süslemeler ve turuncu dikişleri ile kapı kol dayanakları ve turuncu dikişli siyah deri ve turuncu süsleme şeritli siyah DINAMICA mikrofiber kumaşlı spor koltuklar özgün bir stil yaratıyor.
  21 Nisan 2016
  #1
 2. Mercedes-Benz Türk, sınırlı sayıda üretilen CLA 200 AMG Score Edition’ı satışa sundu Cevapları

soru sor

Mercedes-Benz Türk, sınırlı sayıda üretilen CLA 200 AMG Score Edition’ı satışa sundu