Mehmet Ali Oral

İsimli konu WH 'Sanat' kategorisinde, "...Gripin..." üyesi tarafından 12 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Mehmet Ali Oral hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. "...Gripin..."

  "...Gripin..." Yönetici

  Mehmet Ali Oral (d. 07 Nisan 1990 Türkiye), Türk oyuncu.


  Mehmet Ali Oral (d. 07 Nisan 1990),Türk oyuncu ve seslendirme sanatçısı. İki yıl Enver Demirkan ile Tiyatro eğtimi aldıktan sonra CKM'de sahnelenen çoçuk tiyatrosu ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Tv dizilerine ilk olarak figüranlık ile girmiş daha sonra Mayadroom ajansla çalışmaya başlamıştır. 1999 yılında Ayrılsakta Beraberiz’de , 2004 yılında Yalancı yarim, 2006 yılında Çenberimde gül oya, yine 2006 yılında Hırsız polis’de Tolga, 2007 yılında Hacı dizisinde cem’i canlandıran oyuncu 2008 yılında ise Sınıf dizisinde Hakan karakterini ve Edeb Ya Hu oyununda isot karakterini canlandırdı.Bu aralarda Haneler adlı dizide bir mafya babasının oğlunu canladırmaktadır.Ayrıca CKM nin bu sezon yine çok ses getirecek oyunu Shopping and f***ing oyununda oynamaktadır.

  Faruk Aksoy'un İstanbulun fetih konulu sinema filimin de rol aldı. Yaseminname, Canım ailem ve Melekler korusun dizilerinde de konuk oyuncu olarak rol almışlığı vardır.
  12 Temmuz 2011
  #1
 2. Mehmet Ali Oral Cevapları

soru sor

Mehmet Ali Oral