MediaDrug v1.4

İsimli konu WH 'Mp3 Player' kategorisinde, Oxoxza üyesi tarafından 17 Aralık 2013 tarihinde yazılmıştır. MediaDrug v1.4 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Biz internet kullanıcılarının zaman zaman karşılaştığı sorunlardan biri de mp3 indirmedir. En iyi mp3 indirme programlarını ararken internette kaybolup gidersiniz. O zaman size müjdeli haber!! En iyi mp3 indirme yazılımları için doğru adrestesiniz.


  Arama motorlarına bedava mp3 indir gibi terimleri arattığımızda çok fazla seçenek çıkar karşımıza.. Kimi zaman hangi programın daha iyi olduğunu, kimi zaman bu indireceğimiz bedava mp3 downloader programlarının virüslü olup olmadığını düşünür indirmekte tereddüt ederiz ve kimi zaman ise en iyi müzik indirme programı zannettiğimiz yazılımı yetersiz buluruz hatta çalıştıramayabiliriz bile.. İşte bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız sizler için hazırladığımız bu sayfayı dikkatlice inceleyiniz.


  Piyasadaki en yeni ve en iyi bedava mp3 indirme programları;


  1- MediaDrug :En çok kullanılan ücretsiz müzik indirme programı olan MediaDrug, kimilerine göre en iyi mp3 müzik indirme yazılımı olarak gösterilir. İster tek şarkı isterseniz toplu mp3 indirebilirsiniz. Bu programla milyonlarca müzik arasından istediğiniz müziği aratarak bulabilir, isterseniz dinleyebilir ya da indirebilirsiniz. İNDİR linkine tıklayarak programın ücretsiz versiyonunu bilgisayarınıza indirebilirisiniz.


  2- Super Mp3 Download : Ücretli ve ücretsiz sürümü bulunan bu bedava mp3 indirme yazılımının ücretsiz versiyonunda şarkıları tek tek indirebilirsiniz.


  3- Simeranya : Kullanımı kolay olan ve ünlü Youtube, DailyMotion gibi kanallardan müzik dinleyebilir yahut video izleyebilirsiniz.


  4- Music2PC : basit bir arayüze sahip olup milyonlarca şarkı arasından istediğinizi aratıp indirebilirsiniz.


  5- Mp3 Download Manager : Yine piyasada en çok indirilen ücretsiz müzik downloader olan MP3 Download Manager (MDM) ile müziklerinizi geniş veritabanı ağından rahatlıkla indirebilirsiniz.


  Yukarıda piyasada en çok indirilen ve çok kullanılan en iyi müzik downloader yazılımlarından bahsettik. Daha fazlasına aramaya gerek kalmadan, daha iyisini aramak için internette kaybolmadan bahsettiğimiz ücretsiz yazılımları İNDİR linklerine tıklayarak bilgisayarınıza indirin ve kurulum aşamasından sonra müziklerinizi indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz müzik dosyalarını virüs taramasından geçirmeniz bilgisayarınızın sağlığı için daha iyi olacaktır.
  17 Aralık 2013
  #1
 2. MediaDrug v1.4 Cevapları

soru sor

MediaDrug v1.4

Alakalı Aramalar:

 1. mediadrug v1.4