Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi Açıklandı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, YλяCλη üyesi tarafından 7 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi Açıklandı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  [​IMG]
  Electronic Arts uzun süredir beklenen oyunun çıkış tarihini en sonunda açıkladı.
  Bioware tarafından yapımı devam eden Mass Effect Andromeda, bir süre önce resmen duyurulmuştu. Geçen aylar boyunca yeni videolar ve bilgilerle oyuncuların iştahını canlı tutan yayıncı Electronic Arts, en sonunda resmi bir çıkış tarihi de verdi.

  Electronic Arts tarafından dün yapılan açıklamaya göre, Andromeda herhangi bir erteleme olmazsa 21 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyunun 2017’nin ilk yarısında çıkacağı tahmin ediliyordu, ancak ilk çeyreğe yetişeceği şüpheliydi.

  Bu arada Electronic Arts kendi dijital oyun mağazası Origin üzerinde devamlı düzenlediği “On The House” bedava oyun kampanyasına Mass Effect 2’yi ekledi. İlk üçlemenin ikinci oyun çoğu oyuncu tarafından en iyisi olarak kabul ediliyor.

  Electronic Arts daha önce de Mass Effect 2’yi ücretsiz dağıtmıştı. O zaman kaçırdıysanız, bu kez edinebilirsiniz. Ancak bu kampanyanın ne kadar süreceği belli değil, o yüzden çabuk olmanızda fayda var. Burada verilen bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.
  7 Ocak 2017
  #1
 2. Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi Açıklandı Cevapları

soru sor

Mass Effect Andromeda Çıkış Tarihi Açıklandı