Market arabası çılgınlığı Fortnite’ı ele geçirdi

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 1 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Market arabası çılgınlığı Fortnite’ı ele geçirdi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Epic Games’in 50 milyondan fazla oyuncusu bulunan çevrimiçi PvP hayatta kalma oyunu Fortnite, yeni bir özellikle oyuncuların karşısına çıktı. Birbirleriyle mücadele etmeyi bırakıp oyuna eklenen market arabalarının peşine düşen oyuncular birbirinden eğlenceli sahnelere imza atıyor.

  Geçen hafta V4.3 güncellemesiyle oyuna eklenen market arabaları Fortnite’ta yer alan ilk taşıtlar oldu. Oyuna eklenmeleriyle birlikte her oyuncunun bir tane bulmak için can attığı market arabaları tek veya iki oyuncu tarafından kullanılabiliyor. Oyunculardan biri arabayı iterken diğeri arabanın içine atlayıp isterse etraftaki rakipleri avlayabiliyor veya yapı parçaları inşa edebiliyor.

  Market arabasıyla uçmak için devasa rampalar inşa eden oyuncular, oyunun kendi video tekrar özelliğinden de faydalanarak popüler şarkılar ve filmlere gönderme yapan eğlenceli içerikler oluşturuyor. Oyundaki en yüksek tepeden market arabasıyla son hız aşağı inen veya gökyüzüne uzanan rampalar inşa eden oyuncular artık oyunun olağan görüntüleri haline geldi. Yine de market arabasıyla dikkatli olmak oyuncuların faydasına çünkü bir yere çarpıp hasar almak mümkün.
  1 Haziran 2018
  #1
 2. Market arabası çılgınlığı Fortnite’ı ele geçirdi Cevapları

soru sor

Market arabası çılgınlığı Fortnite’ı ele geçirdi