Makyaj yaparken nelere dikkat edilebilir

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Bilge Yazmalı üyesi tarafından 4 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır. Makyaj yaparken nelere dikkat edilebilir hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Makyaj yaparken nelere dikkat edilmesi gerekir dedim, kenhdimi araştırmanın derinliklerinde buldum ve bu detayları sizinle de paylaşmak istiyorum. Bakalım makyaj yaparken nelere dikkat etmek önemlidir. Neler yapılırsa makyajınız daha dikkat çekici bir hale gelebilir! Buyrun öneriler:

İlk olarak makyaj çantanızda bulunması gerekenleri bilmeniz gerekiyor...

Dudak balmı
    Hava gitgide soğurken, hem dudaklarınızın kurumasını önlemek hem de sezonun son trendi nude akımını makyajınıza taşımak için, makyaj çantanıza bir adet dudak balmı atın.
    Pudra
    Yüzünüzün rengini dengelemeye yardımcı olabilecek bu ürünü çantanızın en sevilen ürünü haline getirmelisiniz.
    Maskara
    Göz makyajını öne çıkaran ürünlerden biri maskara ve çantanızın olmazsa olmazlarından.
    Allık
    Solgun cildinize sıcaklık katmak ya da gün içinde makyajınızı tazelemek için allıklardan daha iyisi aklımıza gelmiyor bile.
    Makyaj temizleyici mendil
    Bu mendillerle, hem gün içinde cildinize hava aldıracak hem de makyaj tazeleme seanslarınızı kolaylaştıracaksınız.

Makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bayanların makyaj yaparken hata yapmaları ifadelerinin değişik görünmesine ve çirkin görünmelerine neden olabilir. Bayanlar, ışıltılı makyaj yaparken, seçtikleri ürünlere dikkat etmeli. Işıltılı makyajda cilde ışıltılı makyaj bazı kullanılarak üzerine ten renginde fondöten uygulanmalı, üzerine hafif kontör uygulanmalıdır. Aynı şekilde aydınlatıcılar ışıltılı olarak seçilmeli ve highlighter elmacık kemiklerinin üzerine uygulanmalıdır. Göz farı da abartılı olmayacak şekilde kıyafet kombinine göre ışıltılı olarak seçilebilir. Ruj seçimi de ışıltılı ve parlak olabilir. Allık seçimi pembe ve açık tonlarda ışıltılı seçilmelidir.
    4 Aralık 2017
  2. Makyaj yaparken nelere dikkat edilebilir Cevapları

soru sor

Makyaj yaparken nelere dikkat edilebilir