MAFYA OYUNLARININ BABASI

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, SerkanBalci üyesi tarafından 6 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır. MAFYA OYUNLARININ BABASI hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  Online oyunların vazgeçilmez hali alan mafya oyun sizlere en hızlı ve güvenilir bir şekilde oynanması sağlanmaktadir. Bir cok kişinin tercih etmesinden dolayi günümüzde en yayginlaşan online oyun olarak bilinmektedir. İnternetin bulundugu her yerde dilediginiz gibi hiç bir kesinti olmadan rahatlıkla oynaya bilmektesinizdir. Sizlerde eğerki bu oyunu kesintisiz oynayip zevkini cıkartmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu unutmayınız.

  Bununlada bitmeyip mafya oyunoyna dınız zaman hem keyif aliyorsunuz hemde stres atıyorsunuz, Oyun içersinde bir çok özellikler mevcuttur bu özellikler sayesinde herkezin rahatca ve keyifle oynayacağı tek oyun olarak bilinmeye devam etmektedir.

  Sitemizin her zaman aktif oyuncuları olmasından dolayi daha cok keyif alarak oynaya biliyorsunuz evinizde iş yerinizde veyahut internetin bulundugu her yerde oynayacağınız tek oyun olarak bilinmeye devam etmektedir.

  Neredeyse artik herkez gangster oyun oynama vakti geldigini bildiği gibi artik gangster oyununu oynamaktadirlar. Kücüğünden büyüğüne, herkez rahatlıkla oynaya bilmektedirler. Oyun severlerin vazgeçilmez oyununu sizlere sunmaktayizdir. Sizde oynamak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapa bilirsiniz saygılarımızla.

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Apk İndirme Linki : EjderMafyasi_3828529.apk

  Pc Den Oynama : www.ejdermafyasi.com
  6 Kasım 2016
  #1
 2. MAFYA OYUNLARININ BABASI Cevapları

 3. Mafia game was filled with fantastic highs and baffling lows. Its writing and performances are some of the best in this entire generation, and it is not pulling punches with the themes it tackles. But the minute-to-minute gameplay between the story segments rarely broke the open-world mold, and it recycled its few tricks far too often. All of this is only heightened by the fantastic soundtrack, which does as good of a job at delivering a sense of time and place as Grand Theft Auto: Vice City (GMA network) did for the ‘80s. The Rolling Stones, Sam Cooke, and Creedence Clearwater Revival all add to Mafia’s already incredible atmosphere.
  19 Aralık 2017
  #2
soru sor

MAFYA OYUNLARININ BABASI