Mac Torrent Mac Osx Torrent

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 23 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Mac Torrent Mac Osx Torrent hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda Mac Torrent Mac Osx Torrent hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. mac torrent ve mac osx torrent hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. PC paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  mac os x torrent osx torrent korsan mac programları torrent for mac torrent osx

  Mac Osx Kullanıcıları Torrent Maduru Oldu!  Korsan olarak Torrent sitelerinde cirit atan en populer Mac OSX ofis programı iWork 09, bu yolla programı indirip bilgisayarına kuran kullanıcıların kabusu oluyor.
  Sebebiyse iWork 09 ofis paketinin, iWorkServices trojeni taşıyor olması. Fakat hemen üzülmeyin! Sevindirici haber Intego güvenlik firması tarafından geldi. Apple’ın iWork ‘09 ofis paketinideki, iWorkServices adlı trojeni sisteminizden temizlemek için ücretsiz bir araç geliştiren ekip, bu çözümü SecureMac aracılığıyla yayınladı.
  Şu aralar* yirmibinden fazla Mac’i tutsak eden trojenin mağdurlarından biriyseniz,* buraya tıklayarak bu ücretsiz çözümden yararlanabilirsiniz.
  23 Haziran 2013
  #1
 2. Mac Torrent Mac Osx Torrent Cevapları

soru sor

Mac Torrent Mac Osx Torrent