Lütfen Yardımm Acilll (Asp).. :((

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, YumukLu SucurTa üyesi tarafından 27 Mart 2010 tarihinde yazılmıştır. Lütfen Yardımm Acilll (Asp).. :(( hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar ben siteme bir script kurdum script güzel ama yönetim paneline girerken hata alıyorum acil yardımm lütfennn :agla:Hata Şöyle::

"Microsoft VBScript runtime error '800a000d'

Type mismatch: 'UstMenu' /haber/yonetim/Default.asp, line 42 "

Bu dosyanın 42. satırında "<div id="menu1"><% Call UstMenu("","<ul>","</ul>","<li>","</li>") %></div>" yazıyor...
    27 Mart 2010
  2. Lütfen Yardımm Acilll (Asp).. :(( Cevapları

3. O satırı sil tekrar dene, ben php de öyle yapıyorum bazen işe yarıyor dene bakalım olmazsa bişeyler düşünürüz :)
    27 Mart 2010
  4. Arkadaşım denedim yine olmadı bende host yetkilime başvurdum scriptin sürümünden kaynaklanıyor olabilir dedi bende scripti eski sürümünü denicem bbakalım inşallah olur..
    28 Mart 2010
  5. Asp bilmediğim için yardım edemiyorum kusura bakma, kurduğun scriptin adı nedir ? Ama bir ara asp çalışmıştım. Birde ben bakayım istersen ?
    28 Mart 2010
  6. Arkadaşım ilgilendiğin için teşekkür ederim ama sorunu çözdüm kullandığım scriptte "mydesign haber v0.6" idi v0.6 yı kurdum sorun düzeldi
    28 Mart 2010
  7. Tamam sorunu çözdüysen konuyu kilitliyorum :)

KONU KİLİT...
    28 Mart 2010
soru sor

Lütfen Yardımm Acilll (Asp).. :((