Londra'da Eğitim

İsimli konu WH 'Makaleler' kategorisinde, teoldilkursu üyesi tarafından 19 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır. Londra'da Eğitim hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İngiltere ve Birleşik Krallıkların başkenti olan Londra’da eğitim almak istemez misiniz? İngiltere’nin merkezinde bulunan Londra’da eğitim alma fırsatı öğrencilere her zaman cazip gelmiştir. Ticari ve turistik açıdan merkezi bir konumda bulunan Londra’da yaşam standartları da yüksektir. Eğitim olanaklarının gelişmiş olması ve metropol bir kenti olmasından dolayı öğrenciler tarafından Londra’da eğitim programımız yoğun olarak talep görmektedir. Londra’da İngilizce dil eğitimi almanız için sizlere birçok alternatif dil okulu sunulmaktadır. Türkiye’de almış olduğunuz İngilizce kursunu Londra’da bir eğitim ile tamamlayarak kariyeriniz için büyük bir adım atabilirsiniz. İngilizce öğreniminin iş, okul ve normal yaşantımızda artık bir zorunluluk haline gelmesinden dolayı İngilizce dil kurslarına olan talepte bu doğrultuda artış göstermiştir. Sağlam bir kariyer ile hayatınıza devam etmek ve yaşam şartlarınızı iyileştirmek için İngilizce dil kursunuzu Londra’da eğitim alarak taçlandırabilirsiniz. Londra’da eğitim alarak İngilizce eğitiminizi tamamlarken İngiltere’nin kültürünü ve yaşam biçimini de öğrenmiş olacaksınız. TEOL dil kursu olarak almış olduğunuz İngilizce kursu için sizlere uygun fiyatlı Londra’da eğitim fırsatları sunuyoruz.

  Londra’da Eğitim Sistemi
  Londra yabancı dil eğitimi açısından sizlere birçok avantaj sunmaktadır. Lise, üniversite ve master eğitim programlarından yararlanarak kariyerinizi şekillendirebilirsiniz. İngiltere’de lise eğitimi veren okullar bağımsız bakanlıklar tarafından yönetilir. Türkiye’de olduğu gibi İngiltere liselerinde de özel lise, yatılı lise ve devlet okulları bulunmaktadır. İngiltere’de lise öğrencileri 1 yıl içerisinde 3 dönem olarak eğitim almaktadır. Londra’da üniversite eğitimi almanız için Türkiye’deki lise eğitimde okula göre şartlar aranmaktadır. İngiltere’de üniversite okumak için sizlere destek olacak TEOL dil okulundan vize işlemleri, okul yazışmaları, konaklama ihtiyaçları için destek alabilirsiniz. Londra’da eğitim sistemine hakim olan TEOL danışman ekibimizden aklınıza takılan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

  Londra’da Konaklama
  Londra’da eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok aklına takılan sorunlardan biride nerede kalacaklarıdır. TEOL dil okulu olarak Londra’da eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için seçmiş oldukları okulların yakın konumlarında konaklama imkanı sunuyoruz. Dilerse yurtlarda dilerse de Aile Birleşimi programlarıyla konaklamaları ve eğitim almalarını sağlıyoruz.

  Londra’ya Ulaşım
  Türkiye’den İngiltere’ye giderek eğitim almanız için yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikli olarak pasaport ve vize işlemlerini halletmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra uçak biletleriniz alınır. Türkiye’den Londra ortalama 3 ile 4 saat arasında değişiklik göstermektedir.
  Londra Dil Eğitim Okulumuz;

  Londra’da eğitim alacağınız okulumuzda önceliğimiz öğrencilerin dil eğitimi alırken aynı zamanda sosyalleşmesini ve ulaşım şartlarının iyileştirilmesini sağlamaktadır. Okulumuz merkezi konumda olup toplu taşımalara ve turistik mekânlara yürüme mesafesindedir. Londra eğitim okulu sınıflarımız teknolojik materyaller ile donatılmış olup öğrencilerin daha rahat ders almalarını sağlamaktadır.


  TEOL Dil Kursunda Londra’da Eğitim Fırsatı

  TEOL Dil Kursu Londra şubemizin açılışına özel Türkiye’de 20 aylık 6 seviyede (A1+A2+B1+B2) akademik ve (C1+C2) seviyesinde aktüel İngilizce kursu aldıktan sonra İngilizce eğitiminizi 15 Günlük İngilizce eğitimi ile ücretsiz olarak tamamlayın. İngilizce eğitimi Londra’da 15 gün eğitim, konaklama, gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır.

  Bilgi: Vize ücreti, çeviri ücreti, okul yazışmaları ve yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti İngilizce kursu fiyatlarımıza dâhil değildir.

  Sizde İngilizce kursunuzu Londra’da eğitim alarak tamamlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ya da 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


  Kaynak: https://www.teol.com.tr/londrada-egitim/
  19 Eylül 2018
  #1
 2. Londra'da Eğitim Cevapları

soru sor

Londra'da Eğitim