Logitech G'den yeni kablosuz oyun faresi

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 1 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Logitech G'den yeni kablosuz oyun faresi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip yeni G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’u oyuncularla buluşturdu.

  Kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanan Logitech G305, HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden 10 kat daha fazla güç verimliliği sunuyor.

  Logitech G305’in sektör öncüsü HERO sensörü, kullanıcılarına yüksek oyun performansını vaat ediyor. Hızlandırma ya da yumuşatma olmadan, duyarlılık ve doğruluk sunan, yüksek güç verimliliğine sahip sensör, 12000 DPI'a kadar duyarlılık ve 400 IPS hassasiyet değeriyle öne çıkıyor. Üründe bulunan ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ise 1ms'lik gecikme oranıyla uçtan uca optimize kablosuz bağlantı, yüksek rekabet için hızlı tepki süresi, güvenilirlik ve kablolu mouselardan daha hızlı bir performans sunuyor.

  [​IMG]

  Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabiliyor. Ayrıca, Logitech Gaming Software’daki dayanıklılık modu ile gecikme hızı 8ms'ye düşürülerek, pil ömrü dokuz aya çıkarılabiliyor. Hafif mekanik tasarımı, ultra verimli pil kullanımı ve yüksek manevra kabiliyeti için sadece 99 gramlık ağırlığı sayesinde dayanıklılık ve basitlik sunan Logitech G305, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle oyuncularla buluşuyor.
  1 Haziran 2018
  #1
 2. Logitech G'den yeni kablosuz oyun faresi Cevapları

soru sor

Logitech G'den yeni kablosuz oyun faresi