Lenovo Game On nihayet kullanıma sunuldu

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 31 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Lenovo Game On nihayet kullanıma sunuldu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]


  Lenovo’nun Beşiktaş JK ortaklığıyla Vodafone Park’ta oluşturduğu oyun alanı Lenovo Game On, bütün oyunseverleri ağırlamaya hazır.

  Lenovo’nun 1000 m2 alan üzerine Vodafone Park’ta kurduğu oyun alanı Lenovo Game On’da, tüm genç ve yetişkin oyunseverler 40’tan fazla oyunu oynayabilecek. Bu oyunların içerisinde Age of Empires, Assassin’s Creed Origins ve Call of Duty WWII gibi sevilen oyunlar da yer alıyor. Ayrıca, oyunseverler düzenlenen turnuvalara katılabilecek.

  Hizmet açısından Legion marka dizüstü bilgisayarların kullanıldığı oyun alanında, şirketin daha satışa sunmadığı artırılmış gerçeklik teknolojisi Jedi Challenges AR da oyunculara sunuluyor. Ek bilgi olarak oyuncular, oyun konsolu tarafında ise 200 m2’lik alana kurulmuş Microsoft Xbox platformundan yararlanabilecek. Bu platformda ise toplamda 20 oyun konsolu yer alıyor.
  31 Mayıs 2018
  #1
 2. Lenovo Game On nihayet kullanıma sunuldu Cevapları

soru sor

Lenovo Game On nihayet kullanıma sunuldu