Led Bant Armaturler Tasarruflumudur ? Led Bant Armatur ve Etanj Armatur Karsilaştirmasi

İsimli konu WH 'Ev Elektroniği' kategorisinde, karakoyavm üyesi tarafından 8 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır. Led Bant Armaturler Tasarruflumudur ? Led Bant Armatur ve Etanj Armatur Karsilaştirmasi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Led Bant armatürler Nedir ?

  [​IMG]

  Led Bant Armaturler Aluminyum Profil Govde uzerinde gövdeye Montajli 2 sira Yada Tek sıra Aluminyum pcb ( Elektronik kart ) üzerine dizili ledlerden olusan Sabit Akim ile (Genellikle 200-250 ma sabit akim ) Yada Sabit Voltaj (12-24 vdc )ile Calisan Işığını govde ve ledlerin üzerinde bulunan polikarbon difrizör kapak yardimiyla yayan Genel Aydınlatma Armaturleridir.

  Led Bant armatürler
  Eski Flouresant Ampüllü Tms Armaturlere Göre % 60 -70 oraninda tasarruf sağlamaktadirlar.Bunu Aciklamak gerekirse 1 adet eski tip 120 cm flouresant ampülun sadece sarfiyatı 36 wattır iki ampüllü bir Tms armaturun sadece sarfiyatı 72 watt olup arti balastininda sarfiyati ile yaklasik harcadığı elektrik 80 - 85 watt ı bulmaktadir.
  Oysaki 120 cm Led Bant armatürler in toplam sarfiyatı 36 wattir.Daha uzun Ömürlü montajlari daha kolay ve maliyetleri Daha düşüktürler.

  Diger Ledli ürünler ile ilgili bilgi almak icin tarafima mesaj atabilirsiniz

  Saygilarimla
  8 Ağustos 2018
  #1
 2. Led Bant Armaturler Tasarruflumudur ? Led Bant Armatur ve Etanj Armatur Karsilaştirmasi Cevapları

 3. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
  18 Ekim 2019 16:27
  #2
soru sor

Led Bant Armaturler Tasarruflumudur ? Led Bant Armatur ve Etanj Armatur Karsilaştirmasi