Lady Popular Moda Arena

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, TRerhan1907 üyesi tarafından 4 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır. Lady Popular Moda Arena hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. OYUNA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Dünya da en çok oynanan Online Moda Arena oyunlarından biri olan Lady Popular Moda Arena oyunu XS Software tarafından yayımlanmaya başlamıştır.  En popüler kız olma duygusunu yaşamak; (Erkekler de oynayabilir :p ) tüm dünyaya moda becerilerinizi ve fikirlerinizi göstermek; diğer moda ikonları ile rekabet ederken eşsiz atmosferi hissetmek isterseniz; Lady Popular Arena tam size göre!  [​IMG]  Kendinize leydi oluşturun ve moda dünyasında ona rehberlik edin. Onun popülerliğini oluşturan kişisel özelliklerini geliştirin ve Moda Arenasında diğer leydilere karşı düello kazanın.


  [​IMG]  Leydinizin kazandığı daha fazla düello, sahip olduğu daha fazla deneyim, ulaştığı yüksek seviyeler; bunlar, oyunda gelişmek için yepyeni fırsatlar verir.

  - Podyumda birinci olun ve leydinizi en üstte gösterin.

  - Kulüplere katılarak birbirinden güzel seçeneklerden yararlanın.

  - Dairenizi düzenleyin ve dairenizi tüm oyunda gösterin.

  - Evcil Hayvanlarınızı giydirin.

  - Erkek arkadaşına hediyeler gönderin.

  - Oyun içinde mini oyunları oynayın.

  - Leydinizi en güzel şekilde birbirinden güzel kıyafetlerle giydirin ve birbirinden güzel takılarla süsleyin.  Süpermodellerin dünyasına dalın ve moda trendlerini belirleyen bir moda otoritesi olmanın zorluklarıyla tanışın.

  OYUNA KAYIT OLMAKİÇİN TIKLAYINIZ
  4 Şubat 2015
  #1
 2. Lady Popular Moda Arena Cevapları

soru sor

Lady Popular Moda Arena