Kütahyalı Çocukların Hayalleri Gerçek Oldu

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 12 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Kütahyalı Çocukların Hayalleri Gerçek Oldu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Euroleague Şampiyonu Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın maçlarını öğretmenleri ile birlikte sınıfta izleyen Kütahyalı 20 öğrencinin hayali gerçek oldu.
  Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan öğretmen Özkan Şaşkın, öğrencileri ile birlikte sınıfta izledikleri basketbol maçlarının videosunu sosyal medyada paylaşınca, bu anlar bir anda çok sayıda kişiye ulaştı.

  Bunun üzerine taraftarlarımız tarafından da basketbol maçına davet edilen Simav ilçesine bağlı Güney Beldesi İlkokulu'nda okuyan 4. sınıf öğrencileri dün İstanbul'a geldiler. Çocuklara Güney Belediyesi Başkanı Halil İbrahim İlhan, Okul Müdürü Erdoğan Yiğit ve 3 öğretmen de eşlik etti.

  Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız ile Beşiktaş Sompo Japan arasında oynanan final serisinin ilk maçını Fenerbahçe Ülker Sports Arena tribünlerinden izleyen konuklarımız bugün de stadımızı gezdiler. Müzemizde Euroelague kupasıyla fotoğraf çektiren çocuklar ardından Maraton Fenerium Mağazası’nda kendilerine hediye edilen tişörtleri giydiler.

  Öte yandan çocuklara stat gezisinde eşlik eden Yönetim Kurulu Üyelerimizden Metin Doğan’a Güney Belediyesi Başkanı Halil İbrahim İlhan tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.


  Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  12 Haziran 2017
  #1
 2. Kütahyalı Çocukların Hayalleri Gerçek Oldu Cevapları

soru sor

Kütahyalı Çocukların Hayalleri Gerçek Oldu