Kurtarıcı

İsimli konu WH 'Beşiktaş' kategorisinde, HoLyWar üyesi tarafından 21 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. Kurtarıcı hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Kurtarıcı

Ankaraspor maçında Beşiktaş'a hayat veren İbrahim Toraman, FANATİK'e konuştu: Siyah-Beyazlı formayla çok gol attım ama bu üç puanı asla unutmayacağım.
    18.2.2008

‘Öyle hatalar yaptık ki’Gordon Schildenfeld’in gelişiyle savunmanın sağında görev yapan İbrahim Toraman, Ankaraspor karşılaşmasında 90+2’de attığı golle takımına 3 puanı getiren isim olmuştu. Yapılan basit hatalar sonucunda gol yediklerini dile getiren Kartal’ın ikinci kaptanı, “Bizimkisi artık bir hastalık haline geldi. 2-0 öndeyken öyle hatalar yaptık ki, yenilen gollerde hepimizin payı var... Sadece defans ve kaleciye tepki göstermek haksızlık olur. Savunma, ileri uçtaki oyuncudan başlamalı” dedi.

‘Gol olacağını anladım’
    Attığı golden sonra büyük mutluluk yaşadığını dile getiren Toraman, galibiyet sayısını şöyle yorumladı: Son dakikalarda hatalarımızı unutturmak için takım olarak ileri çıktık. Yaptığımız idmanlarda Ali hep topu dışarı çıkarıyordu, yine aynısını yaptı. Fırsat bulduğum gibi vurdum. Zaten top yerden sekince gol olacağını anladım. Beşiktaş’ta çok gol attım ancak kazandığımız bu kritik üç puanı asla unutmayacağım. Puan kaybetseydik işimiz mucizelere kalırdı...
    21 Şubat 2008
  2. Kurtarıcı Cevapları

soru sor

Kurtarıcı