"Küresel Koşu Günü" Etkinliği 10 Haziran’da

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 15 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. "Küresel Koşu Günü" Etkinliği 10 Haziran’da hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  New York Maraton Koşucuları Kulübü Koordinasyonunda ve Dünya Maraton Birliği tarafından desteklenen "Küresel Koşu Günü" 10 Haziran Cumartesi günü dünya çevresinde 170 ülkede kutlanacak.

  Türkiye'de sadece Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği tarafından organizasyonu yapılan "Küresel Koşu Günü" Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’yle Faruk Ilgaz Tesisleri arasındaki 2.2 kilometrelik parkurda 17:30 - 18:00 saatleri arasında koşulacak.

  Kadın erkek herkese açık olan bu organizasyona hızlı tempoda yürüyüşçüler de katılabilecek olup, katılımcılara günün anısına özel göğüs numarası, madalya ve sertifika takdim edilecektir.

  Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği tarafından "Küresel Koşu Günü" kapsamında yapılacak ve katılımcıların ücretsiz olarak yer alabileceği koşuyla ilgili başvuru detayları ise şöyle...

  - Katılımcının adı soyadı, doğum tarihi, iletişim numaraları, e-posta adresi, ikametgah adresi.
  - Ücretsiz başvurular 0 551 220 38 19 numaralı telefon ve maratonturk@hotmail.com e-posta adresinden yapılacaktır.
  15 Mayıs 2017
  #1
 2. "Küresel Koşu Günü" Etkinliği 10 Haziran’da Cevapları

soru sor

"Küresel Koşu Günü" Etkinliği 10 Haziran’da