Kova Burcuna Hediye Alırken

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 7 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Kova Burcuna Hediye Alırken hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Kova kadını son derece moderndir ve Kova erkeği gibi elektrikle çalışan aletlere bayılır. Ona bir CD çalar, fax makinası, video kamera alabilirsiniz.

  Kova burcu astrolojinin yöneticisidir. Ona astroloji ile ilgili kitaplar alabilir ya da yıldız haritasını çıkartırabilirsiniz. Kova aynı zamanda arkadaşlığı yönetir, birlikte çekilmiş resimlerinizi koyacağınız gümüş bir resim çerçevesi iyi bir hediye olacaktır. Arkadaşlarının doğum günlerini işaretleyebileceği güzel bir takvim alabilirsiniz.

  Kristal hoşuna gider, kristal taşlı bir kolye seçebilirsiniz. Giysi alacaksanız son moda olanlarını tercih etmelisiniz. En sevdiği renkler çivit mavisi, fuşya, kurşuni gridir. Ona bir güzellik salonundan masaj seansı hediye edebilirsiniz.

  Kova Burcu Erkeklerine Hediye : Kova burcu, geleceğin yöneticisi olan elektirik gezegeni Uranüs tarafından yönetilir. Yeni çıkan, ilginç ve elektrikle çalışan her şey onu çok heyecanlandırır. Diz üstü bilgisayar ya da elektrikli masaj aleti ile onu sevindirebilirsiniz. Paranız yetiyorsa uydu kanal ya da TV alabilirsiniz.

  Yeni bir bilgisayar oyunu, yazılımı veya bilgisayarı için speaker seçebilirsiniz. Yıldızları gözlemesi için teleskop ya da bilim kurgu film video kaset hediye edebilirsiniz. Yıldız haritasını çıkartırabilirsiniz. Bilim kurgu ya da yeni çağın sosyal eğilimlerini konu alan kitaplar alabilirsiniz.
  7 Haziran 2017
  #1
 2. Kova Burcuna Hediye Alırken Cevapları

soru sor

Kova Burcuna Hediye Alırken