Kova Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Kova Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kova Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Temmuz ayına ortaklaşa para alanlarınız ve banka ödemeleriniz gündeminizde olarak başlayacaksınız sevgili kovalar. Düzenli bir hayatınız ve ilişkiniz varsa bu ay, sevdiğiniz insanla harika bir iletişim içinde olabilir, kısa gezilerle,alışveriş ve aktivitelerle ilişkinizi yeniden canlandırabilirsiniz.


  Aşk hayatınızdaki bazı konuşmalar, ay içinde kafanıza takılabilir. Sevdiğiniz insanla aynı fikirde olmasanız bile çok üstüne gitmemeye çalışın. Parasal konularda bu ay kararlarınız düşüncelerinizi desteklemeyebilir.


  Aileniz ve sevdiklerinizin yanında kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda ve cinsel konularda çabuk sinirlenmelere ve tepki göstermeye meyilli olabilirsiniz. Olayları değerlendirirken iki tarafı da görmeye çalışın.

  Aşk veya eğlenceye dayalı harcamalarınız sonucunda agresiflikten uzak durun. Özellikle, dış ortamlarda bulunacaksınız. Değişik yer ve ortamlarda bulunmak sizi mutlu edecek.

  Sevdiğiniz insanla seyahat planlamalarınızı bu aya denk getirmeye çalışın.Eskilere dayalı mevzularınız varsa kalbinizi açmak konuşmak ve düşüncelerinizi dile getirmek için uygun bir ay olabilir. Ay sonu ise, herkes dinlenirken siz çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Çalışmıyorsanız göz önünde olacağınız yerlerde bulunacaksınız.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Kova Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Kova Burcu Temmuz 2012 Yorumu