Kova Burcu Elementi : Hava

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 7 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Kova Burcu Elementi : Hava hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Hareket, zeka, merak, özgürlük. İşte "hava" insanları. Hava insanı monotonluktan nefret eder. Sürekli hareket halinde olmak araştırmak, öğrenmek onlar için vazgeçilmezdir. Sabırsızdırlar. Her zaman yetişmeleri gereken bir hedefleri, ulaşmaları gereken bir yerleri vardır. Gezmek görmek, araştırmak ve tabi ki öğrenmek onlar için bir tutkudur. Bu sayısı çok sayıda arkadaş edinebilirler.

  Dikkatlerini uzun süre bir noktaya odaklayamasalar da birçok değişik konuyu aynı anda tartışabilir. Zekaları da kendileri gibi hareketlidir ve anlatılanları çok çabuk kavrarlar. Çok renkli ve eğlenceli arkadaşlar olurlar.

  Gelişmiş bir konuşma yetileri vardır ve istedikleri zaman ikna edemeyecekleri insan yok gibidir.

  Uçsuz bucaksız hayal güçlerini sezgi ve enerjileriyle birleştirerek herkesi etkileyebilirler. Sebat edip ilgilendiklerin konun üzerine giderlerse çok basarılı olurlar. Sayısız hedefleri vardır ve sürekli birinden diğerine yol alırlar. İçlerinde taşıdığı enerjiyle çevrelerini kolalıkla etkileyip insanları pozitif yönde etkileyebilirler. Onlar geleceğin insanlarıdır.

  Bilgi açlığı çektikler, zengin bir kültüre sahiptirler. Hızlı ve dikkatli çalışan beyinleri sayesinde çok çabuk öğrenirler. Edindikleri bilgilere ve zekalarına güvenirler. Sevgi dolu insanlar öğretmeyi ve paylaşmayı severler. Barışçıl "hava" insanların hayatlarında dengeye ihtiyaç duyarlar. Hızla yollarına devam etmeleri için bu gereklidir.

  Özgürlüklerine düşkün olan "hava" insanları dünya da barışçı ve birleştirici bir rol üstlenmişlerdir. Onlarsız denge düşünülemez, onlar bulundukları ortamın denge ve barış kaynakları olurlar ve hareketli yapılarıyla pek çok kişinin kalbini kazanırlar.

  Hava insanlarının seçebileceği meslekler
  Spor, antrenörlük, pazarlama, gazetecilik, yazarlık, tiyatroculuk, oyunculuk, metin yazarlığı, konuşmacı ve rehberlik hava elementi etkisi altındaki burçları bulabileceğimiz mesleklerdendir.

  Uyumlu olduğu elementler
  Ateş, hava. Doğum haritasındaki etkilere göre toprak ya da su elementleriyle de anlaşabilir.
  7 Haziran 2017
  #1
 2. Kova Burcu Elementi : Hava Cevapları

soru sor

Kova Burcu Elementi : Hava