Koşarak Kilo Verilirmi Kilo Vermek İçin Koşmak

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 26 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır. Koşarak Kilo Verilirmi Kilo Vermek İçin Koşmak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaşlar Koşarak Kilo Verilirmi Kilo Vermek İçin Koşmak ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Güzellik ve Bakım kategorisinde, koşarak kilo verilirmi ve kilo vermek için koşmak hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Bu konu umarım işinize yarar.

  aç kilo verdirmiyor sadece koşmakla kilo verilirmi koşu kilo verdirmez koşmakla kilo verilirmi koşmak kilo verdirmiyor

  [​IMG]

  Koşmak Kilo Verdirmiyor  İtalyan La Stampa gazetesinde çıkan habere göre, birçok ünlüyü antrenörlük yapan Londralı Greg Brookes, koşmanın kilo vermeyi sağladığının sadece eski ve yanlış bir inanıştan ibaret olduğunu iddia etti.

  Birçok kişinin başlarda kilo verdiğini söyleyen Brookes, “Koştukça kendini bir sonraki koşuya hazırlayan vücut, daha fazla yağ depolama eğilimi gösteriyor” dedi.
  Sadece koşarak kilo vermenin mümkün olmadığını ifade eden Brookes, olağanüstü bir mekanizma olarak nitelendirdiği vücudun kendini her koşula adapte edebildiğini de vurguladı.
  Brookes, “Koşmak için ne kadar çok zaman harcarsanız o kadar iyi bir kondisyona sahip olursunuz. Bu nedenle daha az enerji kullanır ve daha az kalori yakarsınız” açıklamasında bulundu.
  26 Eylül 2013
  #1
 2. Koşarak Kilo Verilirmi Kilo Vermek İçin Koşmak Cevapları

soru sor

Koşarak Kilo Verilirmi Kilo Vermek İçin Koşmak