Korona Virüsün İlacı

İsimli konu WH 'İslam ve Din Kültürü' kategorisinde, vertyucek üyesi tarafından 22 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır. Korona Virüsün İlacı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym
  Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ’in ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne.

  Günde 6 defa Ya Bâriu İsmi şerifini zikrettikten sonra celle celalüh denilecek buna devam eden kimseye Biiznillahi Teala hastalık isabet etmez.ÇOK GÜÇLÜ BİR ŞİFADIR.16 defa Ya hafiz denilip sonunda celle celalühü denirse bütün şerlerden korunulur!(HAZRETİ ÖMER RADIYALLAHU ANHUM)

  Şifa Salavâtı (Salavatı Tıbbil Kulubi/Salavatı Tıbbiye)/TIBB-İ ZAHİRİ VE BATİNİ SİĞASI/Vücutların Şifası
  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلٰى
  سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ طِبِّ الْقُلُوبِ وَدَوَائِهَا
  وَ عَافِيَةِ اْلاَبْدَانِ وَشِفَائِهَا وَ نُورِ اْلاَبْصَارِ وَضِيَائِهَا وَ عَلٰى
  اٰلِهِ وَصَحْبِهِ وَسَلِّمْ

  SALAVATI:
  “Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbi’l-kulûbi ve devâihâ ve âfiyeti’l-ebdâni ve şifâihâ ve nûri’l-ebsâri ve ziyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.”

  MANASI:
  Allah’ım! Kalblerin tabibi ve devası, bedenlerin âfiyeti ve şifası, gözlerin nuru ve ışığı olan Efendimiz Muhammed’e (a.s.m.), âline ve ashabına salât ve selâm eyle.

  HAKKINDA/FAZİLETİ:
  *Tüm hastalıklar için okunabilir, şifası umulan bir salavattır.
  *Hastalar için günde 313 defa okunursa, kısa zamanda şifa olur inşallah.
  *Sıhhat ve sağlık için okunabileceği gibi, kalplerin selameti için okunur.
  *Gözlerin nurlu olması için okunabilir.
  *Sabah-akşam 3 kere okunur diyende var.
  *Sabah-akşam 7 kere okunur diyende var.
  ************************************************************************************
  Diğer bir okunuş;
  SALAVAT
  Allâhümme salli ve sellim ve bârik alâ seyyidinâ ve Mevlânâ Muhammedin tıbbil kulubi ve devâihâ Ve âfiyetil ebdâni ve şifâihâ Ve nuril ebsâri ve ziyâiha Ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim Yâ selâmü sellim

  MANASI
  Ey Allahım ! kalblerin doktoru ve devası, vucutların şifası, gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed’e (S.A.V.) aline ve ashabına salatu selam eyle.(1)


  Velakin kişi bir Mübarek İsmi şeriften veya salavattan veya başka bir mübarek kelimeden faydalanırsa vird edinirse mutlaka onu bırakma-malıdır.Zira faydalanan bir kimse onu bırakırsa onu ALLAHU TEALA cezalandırır.Lanet eder mazallah.Eğer elde olmadan olursa istiğfarı tevbe edilmeli ve affolunmak için ALLAH-U TEALAYA çok yalvarılmalıdır.Aslında bunların hakkını veremeyecek olan kimse bunlar yerine özellikle ALLAH-U TEALAYA yalvarmayı yapmalıdır!Buda her şeyin ilacıdır İnşaALLAH herşeye yeter.

  ALLAH’U ALEM (CENAB’I ALLAH CELLE CELALÜH en doğrusunu bilir.)ALLAH’U ZÜLCELALE sonsuz sınırsız bir şekilde memnun,razı ve hoşnut olacağı kadar istiğfarı tevbe,hamd ve şükür, PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E,BÜTÜN PEYGAMBERLERİMİZ ALEYHUMUSSELAMLAR’A, ve EHLİ BEYT,ASHAB,ZURRİYETLERİNE ve caiz olacak şekilde bütün Mü’minlere de aynı şekilde SALATU SELAMLAR olsun.CENAB’I MEVLA bizi affetsin,bağışlasın mağfiretine ve hidayete erdirip orada daim etsin azabından korusun,sonsuz rahmetine dahil etsin.her türlü şerden daima korusun bizlere darda kalmışlara yardım etsin amin.hakkınızı helal edin selam ve dua ile

  Alıntı(1):Şifa Salavatı ((2 farklı okunuş)Salavatı Tıbbil Kulubi/Salavatı Tıbbiye)/vucutların şifası/TIBB-İ ZAHİRİ VE BATİNİ SİĞASI | MEKTEB
  Son düzenleme: 22 Mart 2020
  22 Mart 2020
  #1
 2. Korona Virüsün İlacı Cevapları

soru sor

Korona Virüsün İlacı