korkunç ve ilginç hikaye

İsimli konu WH 'Hikayeler' kategorisinde, !.Akeneton.! üyesi tarafından 12 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. korkunç ve ilginç hikaye hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. bir akşam üstü tv seyrediyordum.herkez yattı ama benim sevdigim bir program vardi onun için ben yatmayıp o programı seyrettmeye başladım.yaklasık 1 saat sonra yanımda bir ses duydum .bu ses şoyle diyordu(ben namaz kılacağım) diyordu ben korktum ama tv yi izlemeye devam ettim .sonra yine ses gelmeye basladıbu sefer (ben yattıyorum)diyordu .ben korkudan çıldıracaktım .hemen anneannemin yattıgı odaya kostum onun yanındaki yataga yattım.hemen uyumuşum.geceleyin aniden bir kapı açılma sesiyle uyandım birde baktım anneannem yataginda içeri kıpkırmızı şapkalı kırmızı elbiseli ve elinde kocaman bır satır vardı dönüp yine anneanneme baktım ama yerınden kaybolmustu.içeri giren kişi bana baktı.bagırmak istedim ve elime gelen ilk şeyı kafasına fırlatmak istedim ama olmadı.yapamadım çunku hareket edemiyordum.birden bire konusmaya basladım anneanne diye fısıldadım içeri giren kişi efendim kuzum dedi ne yapıyorsun anneanne disarıda dedim bana namaz kıldım sabah namazı dedi .çok korkuyordum yattım .bir saate bakayım dedim saat 1.30 du :öhh:
    12 Nisan 2011
  2. korkunç ve ilginç hikaye Cevapları

soru sor

korkunç ve ilginç hikaye