Konu açmadan önce..

İsimli konu WH 'Ev Elektroniği' kategorisinde, Nacizane.. üyesi tarafından 13 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu açmadan önce.. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaşlar yeni bir konu açmadan önce LÜTFEN ilk önce" Arama " yapıp açmayı düşündüğünüz konuyu aratın sorunuzun cevabı var fakat güncel olmadığını düşünüyorsanız yeni bir konu açmak uygun olacaktır.

  Açmayı düşündüğünüz konunun gerçekten ELEKTRONİK bölümüne ait olup olmadığına emin olunuz.

  Mümkün olduğunca sorularınızı detaylı bir şekilde yazın forumdaki arkadaşlardan bazıları çok deneyimli oldukları için sorunu farklı bir açı ile görüp çok farklı bir çözüm önerebilirler..Unutmayın ki siz sorununuzu ne kadar iyi dile getirebilirseniz alacağınız cevabın Panoraması o kadar geniş olacaktır.

  Sorularınızı sorarken Türkçeyi güzel kullanarak yazın aksi taktirde cevap verecek bazı arkadaşların ilgisini köreltmiş olabilirsiniz örn : benim.

  Açmış olduğunuz konuların mümkün olduğunca donanımsal elektronik yada elektronikle ilgili yazılım üzerine olmasına dikkat ediniz.

  Hepimiz bu forumdan en verimli şekilde faydalanmak isteriz ve deneyimli deneyimsiz bir çok arkadaş sorulan en basit soruya bile ( soranın bilgi seviyesine saygı duyarak ) gerçekten ciddi bir mesai harcayarak yazacağı yazının doğruluğunu tekrar tekrar sınayarak ve sağlamasını yaparak yazmaktadır ve gerçektende takdire şayandır..

  Bir konu bitmiş gibi görünüyorsa ve çok önemli bir bilgi yazmayacak yada link vermeyecekseniz Lütfen daha fazla post atmayalım.

  Bu forumu TEMİZ tutmak herkesin sorumluluğundadır..Bizlerin çabası ile bu forum konusundan sapmamış sadece ELEKTRONİK sorularını ve bilgilerini içeren konulara açık olmalıdır..

  Sorularımızı ve cevaplarımızı verirken Terbiye ve Centilmenlik sınırları içersinde, karşımızdakine saygı ile verelim. Soru soran yada cevap veren arkadaşlarımızın yorumu ve mesajı hakkında dalga geçmeyelim gereksiz işaretler ve komiklikler yapmaktan kaçınalım.

  Elektronik ciddi bir iştir bizlerde bu bilinç ile hareket ederek ciddi olalım Komik olmak isteyenler ve şaklabanlık yapmak isteyenler için diğer forumlar yada diğer bölümler daha uygun olacaktır.

  Soru ve cevaplarda lütfen kaliteye önem verelim.
  Soru sormadan önce ödevimizi biraz olsun yapalım en azından google'dan aratıp bilgi edinelim.
  "Yarına vermem gereken ödevim var ne olur acil yardım" mesajlar pek ciddiye alınmıyor ( çok geçerli bir sebebi yoksa ) Bu mesajda sizinde biraz olsun çaba sarf ettiğinizi gösteren bir kaç şey yazın yoksa çok hazırcı görünüp cevap alamayabilirsiniz.

  SAYGILARIMLA..
  13 Haziran 2010
  #1
 2. Konu açmadan önce.. Cevapları

soru sor

Konu açmadan önce..