Kolay İnciniyorsunuz ?

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Kolay İnciniyorsunuz ? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Bilmiyorum bir şeyi farkettim bir yengeç burcu insanı çok kolay inciniyor .. Yani söylenilenlerden çok çabuk alınıp korunmaya çekiliyor ..
    Eğer kıran bir dostuysa vay onun haline , kendimden biliyorum geçenlerde şaka olarak takıldığım bir yengeç dostum hemen kabuğuna çekildi , bana karşı bir savunmaya gerçekleştirdi ..

Gerçekten yengeç burcu , çabuk inciniyor .. Afettmeside bir o kadar zor ... Çünkü duygusal olması , acı çekmesinin kat kat fazlasını sağlıyor ...

Bence Yengeç Burcu Bir insana , iyilikle davranırsan iyilikle buluşuyorsun ...
    Kötülükle başvurursan , hiçbir tepki almıyorsun .. Sadece korunmaya geçiyor o kadar ...
    30 Kasım 2007
  2. Kolay İnciniyorsunuz ? Cevapları

3. doğru doğruuu doğruuu :hehehe:
    t$k.
    30 Kasım 2007
  4. Evet haklısın, hem de çok.. Keşke böyle olmasak, bazen çok acı veriyor ve karşındaki bunu anlayamayabiliyor.
    5 Aralık 2007
  5. Allah kahretsin ama öyleyiz aslında iyi oluyo
    11 Aralık 2007
  6. evet cok haklısın arkadassım ben cok lanet ediyorum yengec burcu olduma keske oğlak fln olsaydım:D
    :)
    12 Aralık 2007
  7. paylaşım için teşşekürler...
    18 Mart 2008
soru sor

Kolay İnciniyorsunuz ?