Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Koç' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Temmuz ayına iş ve hizmet alanlarınızdaki işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili koçlar. Bu ay özellikle günlük koşturmalarınız ve rutin işleriniz ön planda olacak. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde oldukça heyecanlı ve canlı bir ay içindesiniz.

  Hayatınızın akışı hızlanabilir ve farklı konu ve olaylara odaklanabilirsiniz. Değişik ve farklı olan herşey daha fazla ilginizi çekecek. Yakın çevre iletişiminizde tutarsızlıklarınız olabilir. Ay içinde yaşayacağınız bazı stresler sonucunda midenize veya sağlığınıza dikkat edin.İş alanlarınızda hızlı ve çabuk hareket etmek isteğiniz beraber çalıştığınız insanları zorlayabilir.


  12 Temmuz tarihinden sonra iletişime dayalı işlerinizde zihniniz hızlı çalışacak, bu da sizinle aynı tempoda olmayan insanlara karşı sabırsız davranışlarınızı arttırabilir. Yakın çevrenize karşı anlayışı elden bırakmamaya çalışın. 16 Temmuz'da özel hayatınız ve ortaklı işleriniz devrede olabilir. Özel ilişkilerinizde sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz keyifli olacak.

  23 Temmuz'da yakın çevrenize karşı konuşmalarınız hızlanabilir. İletişime dayalı işlerinizde önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Yalnız önemli görüşmelerinizi Temmuz ayının son haftasına bırakmak sizin için en doğrusu olabilir. Aysonu ise ortaklaşa para konularınıza yoğunlaşabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda yapılacak alışveriş ve planlar daha fazla işinize yarayabilir.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu