Koç Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Koç' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Temmuz 2012 tarihinde yazılmıştır. Koç Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Eşiniz, sevgiliniz ya da iş ortağı olduğunuz kişilerle aranızda çıkabilecek sürtüşmeler, çözümsüz olduğunu düşündüğünüz bir noktaya varacak olursa zorunlu kopuşlar gündeme gelebilir ve bu durum sonuçta üzüntülü bir hava yaratabilir. Kendinizi kontrol altında tutmalı ve davranışlarınızla kendinize zarar vermemeye özen göstermelisiniz.
    Bu ay biriken enerjiniz boşa gidebilir. Ya da siz yeteneklerinizi ortaya çıkaramadığınız için kendinize kızgınlık duyabilirsiniz. Çünkü bütün bir ay boyunca bilinçaltı dürtüleriniz son derece güçlü ve yapıcı etkiler taşıyacak yani aldanmayın. Böylece size engel olabileceğini düşündüğünüz şeylerin ortadan kalktığını göreceksiniz. Bu arada sıkıntılardan uzaklaşmak ve yaz tatilinizi geçirmek için bir seyahat planlamak işe yarayabilir. Ayın ortalarında gelişecek olaylar memnuniyetsizliğinizi arttırabilir. Özellikle ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz. Önce aşktaki problemleri ele alacak olursak, eşinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıklarda karşılıklı bir anlayışsızlık ikiniz içinde kırıcı bir hava yaratacaktır.
    Onun duygularını anlamaya ancak size ters gelen yanları varsa orta bir nokta bulmaya çalışmalısınız. Özellikle aranızda sorun haline gelebilecek meseleleri herhangi bir şekilde gündeme getirmemelisiniz. Bunun yanında kıskançlığınızla onu rahatsız edecek olursanız, sizi ağır bir şekilde yüklenebilir ve sizde buna dayanamayabilirsiniz. Onunla yalnız kaldığınızda sık sık romantik ortamlar oluşturmaya gayret edin, böylece beraberliğiniz daha iyi olabilir. Bir diğer önemli noktada üçüncü şahısların yanında ilişkiniz için özel konuları ortaya dökmemeye dikkat etmelisiniz. Heleki işiniz insçin gerçekten yararlı olabilecek alanlara akıtmaya özen göstermelisiniz. ‹ş ortamında daha anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Hele ki işiniz ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir ancak siz yine de her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Sert tavırlarla diyalog kurmamalısınız, o zaman isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Bütün bunlara neden olan konu yönetici gezegeniniz Mars’ın olumsuz etkileri.
    30 Temmuz 2012
    #1
  2. Koç Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Koç Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu